Гарячі новини

  Гарячі новини
United24 Initiative by the President of Ukraine

Новини

Мінцифра та Міністерство цифровізації Японії підпишуть меморандум про співпрацю
Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зустрівся з Міністеркою цифровізації Японії Карен Макішима. Це була перша офіційна зустріч між міністерствами обох країн.
Мінцифра запускає освітній проєкт IT Generation для навчання IT-спеціальностей
ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників, попри повномасштабну війну.
PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня
Сервіс міжнародних платежів PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня цього року. Про це СЕО компанії Ден Шульман повідомив у листі до Віцепрем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
Українці за кордоном відкрили 170 тисяч рахунків у Revolut
Від початку повномасштабної війни українці, що виїхали за кордон, відкрили 170 тисяч банківських рахунків у фінтех-компанії Revolut.
Україна отримала статус кандидата на членство в Європейському Союзі
Вищий політичний орган ЄС Європейська Рада 23 червня 2022 року одноголосно ухвалила історичне рішення — усі 27 лідерів держав ЄС проголосували за надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт