Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Результати Кібердіалогу: США виділить 37 млн доларів на підтримку кіберстійкості України
В Естонії відбувся п’ятий щорічний Кібердіалог України та Сполучених Штатів Америки з питань кіберполітики. Під час зустрічі делегація США висловила підтримку Україні в боротьбі з російською агресією та анонсувала, що у співпраці з Конгресом надасть додаткові 37 мільйонів доларів кібердопомоги.
Про можливості цифрових сервісів для громад: запрошуємо до онлайн-дискусії
6 червня о 10:00 відбудеться онлайн-подія «Як залучити жителів до електронних інструментів громади». Мета — сприяти активному залученню жителів до використання електронних інструментів громади та підвищенню рівня участі громадян в ухваленні рішень щодо розвитку місцевої громади.
Маєте будівельний магазин — долучайтеся до єВідновлення: українці зможуть придбати за отримані кошти будівельні товари чи оплатити ремонтні послуги в компаній-учасників програми
Будівельні магазини та компанії, які надають послуги з ремонтних робіт, можуть стати учасниками державної програми єВідновлення. Щоб долучитися, необхідно подати заяву на порталі Дія.
Інноваційний підхід до навчання: Genesis, Мінцифра та МОН провели першу масштабну освітню конференцію
3 червня відбулася перша конференція Innovating Education, яка об’єднала понад 1500 освітян в офлайн- та онлайн-форматі. Темою заходу стала «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: куди звертатися за допомогою
Після початку повномасштабного вторгнення психологічний стан населення України різко погіршився. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а 40-50% потребують психологічної підтримки різної інтенсивності.
Мінцифра презентує інтерактивні симулятори з онлайн-безпеки для дітей, підлітків та їхніх батьків
До Дня захисту дітей на оновленій платформі Дія.Освіта з’явилася серія освітніх матеріалів, які допоможуть батькам захистити своїх дітей та нагадати про правила поведінки в мережі.
Віртуальний центр Дія.Бізнес 2.0: Результати роботи за пів року
Віртуальний центр Дія.Бізнес 2.0 ділиться результатами другого етапу та завершує свою роботу. Скористатися послугами віртуального центру до 12 червня можуть усі громадяни України, зокрема, вимушено переміщені особи та представники релокованого бізнесу.
Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді
Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали безпечне та повноцінне дитинство.
Сучасний та стійкий до обстрілів зв’язок: Мінцифра і Nokia працюватимуть над відновленням інтернет-мереж у прифронтових містах
Команда Мінцифри за підтримки Nokia запускає пілотний проєкт з модернізації інтернет-мереж в Україні. У межах проєкту оновимо телеком-обладнання і забезпечимо перехід на енергонезалежні інтернет-мережі.
На порталі Дія покращили три будівельні послуги: відтепер можна редагувати повідомлення і подати заяву ще швидше
Відтепер при отриманні будівельних послуг на порталі Дія користувачі зможуть вносити зміни в уже подане повідомлення, а більшість даних у заяві підтягуватимуться автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Це значно прискорить подання заяви і мінімізує технічні помилки.
Відбудеться засідання Міжвідомчої комісії щодо розподілу коштів Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури
Під час засідання обговорять внесення змін та доповнень до регламенту роботи Міжвідомчої комісії з розгляду звернень та підготовки пропозицій щодо розподілу коштів Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури за об’єктами, що підлягають відновленню.
«Партнер 2023 року»: Мінцифра отримала нагороду Академії електронного управління за розробку Дія.Підпису-EU
Академія електронного управління (e-Governance Academy) відзначила Мінцифру за співпрацю в розробці українського е-підпису, зокрема Дія.Підпису-EU, який відповідає стандартам ЄС. Нагороду «Партнер 2023 року» вручили під час Конференції з електронного управління в Естонії.
Михайло Федоров: «росія зруйнувала чверть усіх інтернет-мереж України»
Про ситуацію з телеком-інфраструктурою та масштаби збитків розповів Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі телемарафону.
Підтримка армії та економіки країни: українці придбали 1 млн військових облігацій у Дії
Військові облігації в Дії — це ваш внесок у перемогу України. Послуга доступна в застосунку вже 8 місяців, і за цей час українці придбали 1 млн цінних паперів на понад 1 млрд гривень. Усі кошти йдуть на потреби армії та економіки України.
Проєкти на основі відкритих даних отримають гранти в програмі Open Data. Unbroken
Open Data. Unbroken, акселератор для проєктів на основі відкритих даних, оголошує про початок прийому заявок. Організатори чекають на ефективні рішення для підвищення прозорості та підзвітності, а також ефективного управління державними інституціями в умовах воєнного часу.
Верховна Рада ухвалила законопроєкти, які звільняють від сплати ввізного мита та ПДВ на комплектуючі для дронів
Верховна Рада підтримала законопроєкти № 9275 та 9276, які на час воєнного стану скасовують сплату ПДВ та ввізного мита на комплектуючі для безпілотників. «За» проголосували 284 та 289 депутатів відповідно.
Запускаємо вебінарний проєкт про використання хмарних технологій у бізнесі
Стартує новий вебінарний проєкт «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу», який допоможе українським підприємцям дізнатися про можливості побудови та управління бізнесом, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності.
Україна — одна із 14 країн, які ввійшли до govtech-інкубатору Європейського Союзу Govtech4all
Під час Digital Transformation Summit у Брюсселі оголосили про початок роботи GovTech-інкубатору Європейського Союзу Govtech4all, до якого ввійшли 14 країн і 21 організація-партнер. Серед них — Міністерство цифрової трансформації України та Український фонд стартапів.
Мінцифра розширює співробітництво з НАТО у сфері технологій подвійного призначення
Під час зустрічі у Брюсселі Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та заступник генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеки Девід ван Віл започаткували Діалог з інновацій високого рівня між Україною та НАТО, а також обговорили подальшу співпрацю у сфері технологій та оборонних інновацій.
Цифрова відбудова України з допомогою польських партнерів
«Попри повномасштабне вторгнення росії в Україну, цифровізація в країні не зупинилась», —про це заявив Михайло Крячко, голова Комітету з питань цифрової трансформації 25 травня на зустрічі на тему відновлення України та сфери цифровізації.
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт