Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
43 000 ноутбуків отримають українські вчителі для спілкування та співпраці з учнями
Через війну мільйони українців змушені залишити свої домівки, а тисячі закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів. Понад 3,7 мільйона учнів зараз навчаються дистанційно.
Михайло Федоров зустрівся з президентом Microsoft Бредом Смітом
Україна продовжує плідну співпрацю з Microsoft та вдячна за підтримку, отриману від компанії під час війни з Росією. Команда Microsoft розглядає нові можливості стати «куратором» цифрової індустрії в часи відбудови України. Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час зустрічі з президентом компанії Бредом Смітом.
Михайло Федоров виступив на форумі Young Global Leaders у Давосі
Винятковий розвиток сфери IT та кібербезпеки в Україні дозволив втримати цифровий фронт на війні з Росією. Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час виступу на форумі Young Global Leaders у швейцарському Давосі.
Україна вдячна Швейцарії за підтримку під час війни — Михайло Федоров зустрівся з генеральною директоркою SDC
Україна вдячна Швейцарії за підтримку у відсічі збройній російській агресії. Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на зустрічі з генеральною директоркою SDC Патрісією Данці.
Україна сподівається взяти участь у програмі «Цифрова Європа» вже цього літа — Михайло Федоров на зустрічі з Комісаром ЄС із питань внутрішнього ринку
Україна та ЄС активно продовжують працювати над спільним планом співпраці у сфері електронних довірчих послуг, який має на меті забезпечити взаємне визнання довірчих послуг. Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на зустрічі з Генеральним директором Генерального директорату Європейської комісії з комунікаційних мереж, контенту та технологій (DG CONNECT) Роберто Віолою.
14 стартапів представлять Україну на міжнародній конференції в Парижі: хто поїде
Конкурсна комісія обрала 14 стартапів, що увійдуть до української делегації на одній із найбільших технологічних подій Європи — VivaTech. Цього року наша країна вперше візьме участь у конференції, що відбудеться в Парижі з 15 до 18 червня.
Нова послуга в Дії — оформлення соціальної допомоги для тих, хто втратив роботу під час війни
Мінцифра запускає в Дії нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю для українців які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. У застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу.
Мінцифра, МОН та програма EU4DigitalUА відновлюють проєкт із модернізації вмісту шкільної інформатики
До повномасштабної війни, 21 січня 2022 року, було анонсовано проєкт «Інформатика NewG», який наразі відновлюється після тимчасового зупинення.
Модерація контенту про війну — Михайло Федоров на зустрічі з президентом із глобальної політики Meta Ніком Клеггом
Україні вкрай адаптувати політику компанії до умов війни. Про це заявив Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час розмови з президентом із глобальної політики Meta Ніком Клеггом.
Михайло Федоров обговорив приєднання України до програми «Цифрова Європа» на зустрічі з головою Групи підтримки України в Єврокомісії
Участь України в програмі «Цифрова Європа» допоможе підтримати розвиток технологій на належному рівні навіть під час війни. Про це заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на зустрічі з головою Групи підтримки України в Єврокомісії Катаріною Матерновою.
Мінцифра разом з партнерами запускає курс про онлайн-аукціони: як купити або продати майно
Новий освітній серіал про онлайн-аукціони, розроблений ДП «Прозорро.Продажі» для платформи Дія.Цифрова освіта за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», допоможе швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців надавати майно в оренду, продавати або відчужувати його.
Перший International Diia Summit Brave Ukraine у Давосі — як зареєструватися та де дивитися
Diia Summit Міністерства цифрової трансформації вперше відбудеться за кордоном! Щодня в цей непростий час ми продовжуємо цифровізувати країну. Зараз як ніколи важлива підтримка кожного для найшвидшого завершення війни. Від волі лідерів вільного світу залежить, яким буде мирне цифрове майбутнє. Саме тому International Diia Summit Brave Ukraine проведемо в Давосі у межах Всесвітнього економічного форуму на платформі «Український дім» вже 24 травня.
Михайло Федоров увійшов у рейтинг цифрових лідерів Європи POLITICO Tech 28
Розвиток України як цифрової держави не припиняється, навіть попри російську агресію. Про це заявив Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв’ю під час оголошення списку Tech 28 видання Politico.
Цифрова інтеграція України з ЄС та приєднання до єдиного роумінг-простору: результати зустрічі Михайла Федорова з Маргрет Вестагер
Інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС — одна з пріоритетних цілей українського Уряду. Про це розповів Віцепрепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на зустрічі з виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Маргрет Вестагер.
Україна отримала дві нагороди у сфері кіберзахисту на СYBERSEC European Cybersecurity Forum
Цифрова частина України вистояла завдяки ІТ-армії, інформаційному спротиву та блокаді Росії. Про це під час промови на CYBERSEC Award 2022 в Катовіце заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
У Варшаві відкрили консультаційний центр для українців Дія.Бізнес
17 травня 2022 року Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство економічного розвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі, Польський Офіс Урядового уповноваженого з питань кібербезпеки за підтримки компанії Mastercard відкрили центр Дія.Бізнес у Варшаві.
Запускаємо гранти для допомоги бізнесу на порталі Дія
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством економіки, Дія.Бізнес і Офісом з розвитку підприємництва та експорту, підтримає близько 300 мікро- й малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні.
Через війну Мінцифра відкриє центр Дія.Бізнес у Варшаві для вимушених переселенців
Через повномасштабну війну понад 3 млн українців виїхали в Польщу. Сусідня країна прийняла найбільшу кількість українських вимушених переселенців.
«Бренд підприємця — українець»: Fly_Academy, Офіс з розвитку підприємництва та експорту й Дія.Бізнес запускають вебінари для малого та середнього бізнесу
Під час воєнного стану малий та середній бізнес України змушений пристосовуватися до нових реалій. А саме: зміцнювати та посилювати цінність для підтримки та розвитку економіки України, створення нових робочих місць та забезпечення податкових надходжень.
«Трембіта» за перший квартал 2022 року здійснила 300 мільйонів транзакцій
У першому кварталі 2022 року система обміну даних «Трембіта» здійснила близько 300 млн транзакцій. З них майже 37 млн за період російського вторгнення з 24 лютого по 31 березня. Від моменту запуску в експлуатацію «Трембіта» здійснила 1,3 млрд транзакцій. Про це йдеться у звіті проєкту EU4DigitalUA.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт