Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Іноземні ІТ-спеціалісти зможуть віддалено вести бізнес в Україні: комітет підтримав законопроєкт
30 вересня Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді України підтримати в цілому законопроєкт № 5270 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів».
У Бучі знову працює центр Дія.Бізнес після окупації та відновлення
29 вересня 2022 року центр Дія.Бізнес у Бучі відновив свою роботу. На початку повномасштабного вторгнення він був в окупації. Відкриття є потужним сигналом не лише для України, а й для всього світу — українці активно відновлюють екосистему постраждалих від окупації міст навіть під час війни.
Тимчасовий дозвіл на виїзд дитини за кордон швидко й без нотаріуса: комітет підтримав законопроєкт, який дозволить реалізувати послугу в Дії
Комітет з питань цифрової трансформації підтримав законопроєкт № 6146. Він дозволить батькам оформлювати через застосунок Дія тимчасовий дозвіл на виїзд дитини, якій не виповнилося 16 років. Це можна буде зробити за декілька кліків і без участі нотаріуса.
Як IT-індустрія розвивається під час війни: технологічний подкаст
30 вересня о 18:00 експерт Мінцифри Антон Мельник візьме участь у благодійному YouTube-подкасті про роботу та навчання в IT. Він розповість про перспективи розвитку української технологічної екосистеми під час війни. А також урядові ініціативи, що сприяють зростанню ІТ-індустрії.
Про захист довкілля — інформація на Гіді з держпослуг
26 вересня у світі відзначають Всесвітній день здоров'я довкілля. Навіть в умовах повномасштабної війни росії проти України ми мусимо дбати про збереження навколишнього середовища для комфортного життя майбутніх поколінь. Наші ліси, степи, гори і водойми — все це багатство українського народу, а отже, і наша відповідальність за їх збереження.
Професійні сертифікати від Google вже доступні українською мовою для підтримки країни в цей непростий час
Google разом із навчальною платформою Coursera у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців запускає програму «Професійні сертифікати від Google для малих на середніх бізнесів» і відкриває можливість для 1000 компаній малого та середнього бізнесу отримати безоплатний доступ до Програми професійної сертифікації від Google для їхніх співробітників.
У Бучі запускають відновлений центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
29 вересня об 11:00 у місті Буча Київської області відбудеться відкриття відновленого центру Дія.Бізнес. Після окупації центр перезапускають за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки компаній Visa й Caparol.
Військові облігації, пільгова іпотека: Михайло Федоров розповів про нові послуги, які з'являться в Дії
Попри війну, економіка країни працює: бізнес сплачує податки, митниця функціонує, українці отримують соціальні виплати. І все це можливо завдяки цифровим рішенням. Мінцифра продовжує запускати нові послуги та сервіси, які спрощують життя українців, прибирають корупцію та бюрократію.
Створення Платформи розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг: оголошено тендер
Академія електронного управління (Естонія) оголоcила тендер на створення Платформи розміщення інструментів розробки та тестування електронних послуг.
Інструкції для ВПО: про права, допомогу та соціальний захист
З початком повномасштабної війни кількість ВПО в Україні значно зросла. За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Більшість із них вперше опинилися в таких умовах і зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати.
Мінцифра прагне зробити Україну центром інтернет-трафіку між Європою та Азією
Україна розташована між Європою та Азією, що робить нашу країну зручним центром інтернет-трафіку. На сьогодні з'єднання з Азією та Близьким Сходом — один із пріоритетів для техкомпаній. Адже там зосереджена половина інтернет-користувачів світу. Саме тому Мінцифра працює над тим, щоб Україна стала важливою частиною інтерконтинентального обміну інтернет-трафіком.
Українські підприємці зможуть продавати товари на Amazon без комісії
Відтепер українські продавці-експортери можуть продавати свої товари на Аmazon UK та EU, не сплачуючи реферальну комісію, яка в середньому становила 15% з кожного продажу. Такі умови будуть діяти протягом року.
Україна візьме участь у конференції для стартапів TechCrunch Disrupt 2022
Українська делегація представить окремий стенд Ukrainian Pavilion у павільйоні стартапів. Крім того, Україна готує спеціальний захід та освітню програму для стартапів.
Провели вебінар про роботу інформаційної системи «Вулик» під час воєнного стану
15 вересня Мінцифра разом з ДП «Державний центр інформаційних ресурсів України» та компанією soft Xpansion провели вебінар для представників ЦНАПів щодо роботи інформаційної системи «Вулик» під час воєнного стану.
Всеукраїнська школа онлайн забезпечить безперервне онлайн-навчання учнів 5-11 класів протягом всього навчального року
Відбудеться доповнення й оновлення навчального контенту Всеукраїнської школи онлайн (ВШО) — державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів, громадською спілкою «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, ЮНІСЕФ та у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти.
93,2% українців високо оцінили роботу ЦНАПів
Українці оцінили роботу ЦНАПів — в опитуванні взяли участь 38 тисяч українців, які залишили 93,2% позитивних відгуків. Опитування провела Мінцифра спільно з ТОВ «Форсервіс ЮА Сейлз» з листопада по грудень 2021 року.
Wi-Fi в укриттях та ІТ-курси: Михайло Федоров про освітні ініціативи Мінцифри під час війни
Зараз багато дітей вимушено виїхали за кордон, перебувають на тимчасово окупованих територіях, сидять на уроках під час тривог і при цьому мають продовжувати навчальний процес. Про освітні проєкти та ініціативи Мінцифри під час війни розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі національного телемарафону.
Презентували освітній серіал «Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно»
15 вересня 2022 відбулася презентація освітнього серіалу «Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно», який безоплатно можна подивитися на порталі Дія.Цифрова освіта.
IT під час війни: що Україна презентує на головній tech-конференції світу Web Summit 2022
Україна вдруге представить власний павільйон на головній tech-конференції світу Web Summit. Топові стартапи, фонди, ІТ-компанії та держава спільно презентують потужну українську техекосистему світовому ІТ-ком’юніті.
Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу
Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт