Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Які оновлення чекають електронні будівельні послуги у серпні?
Мінцифра, Мінрегіон і міжнародні партнери створюють будівельні онлайн-послуги, які допомагають боротися з корупцією. Впровадження онлайн-сервісів у сфері будівництва дозволяє зменшити хабарництво на 734 млн грн на рік. З 1 серпня в е-системі у сфері будівництва з’являться три оновлення. Вони стосуватимуться проєктної документації, присвоєння та зміни адрес об’єктів будівництва й технічної інвентаризації.
Мінцифра презентувала платформу Дія.Цифрова громада для цифрових лідерів у регіонах
Мінцифра презентувала платформу Дія.Цифрова громада, яка допоможе в цифровізації міст Дія.Цифрова громада: Мінцифра запустила портал для ефективної цифровізації регіонів
Послуги для інвестування на Гіді з державних послуг
Плануєте розпочати професійну діяльність на фондовому ринку чи інвестувати в цінні папери? Дізнайтесь, які державні послуги для цього необхідні, на Гіді з державних послуг.
В Україні з’явився документальний аудіосеріал про торгівлю людьми
29 липня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.
Мінцифра презентує платформу Дія. Цифрова громада
Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації, адже містить чіткі інструкції для цифрових лідерів, шаблонні проєкти та інформацію про те, як підключити інноваційні інструменти у своїй громаді.
Розпочалися перші тендери в межах проєкту “Інтернет-субвенція”: де можна відстежувати
По всій країні розпочинаються тендери в межах реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”. Це 483 млн гривень, які отримали понад 670 територіальних громад для розбудови мережі оптичного інтернету в селах
Автоматизація ЦНАПів: кількість Центрів, під’єднаних до інформаційної системи, зросла на 320%
Мінцифра працює над тим, щоб кожен отримав доступ до якісних державних сервісів незалежно від того, де мешкає, — в місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді. Ми ліквідуємо папірці та черги й створюємо комфортний простір для отримання державних послуг у кожному куточку України.
Мінцифра допомагає українцям дбати про захист персональних даних
Цифрові технології стрімко розвиваються. Разом зі зручністю це створює і виклики, зокрема, коли йдеться про безпеку особистої інформації. Щоб перебування українців в інтернеті було максимально безпечним, Мінцифра навчає людей цифрових навичок та долучається до формування законодавства європейського зразка.
Понад 5 тис. адміністраторів ЦНАП надають послуги через Дію
Цифрові інструменти роблять діяльність влади відкритою та дають можливість громадянам отримувати якісні адміністративні послуги. Створення якісних цифрових інструментів для задоволення потреб українців — пріоритет Мінцифри. Уже 5022 адміністратори надають послуги через Дію. Це 858 ЦНАПів та Дія Центрів, що під’єднані до порталу.
Брифінг щодо старту тендерів проєкту «Інтернет-субвенція» та забезпечення сіл інтернетом
У межах проєкту "Інтернет-субвенція" 670 територіальних громад отримали 483 млн грн на розбудову мережі оптичного інтернету. Це необхідно не лише для створення ефективної цифрової держави, а й для скорочення технологічної прірви між українцями в селах та містах.
Легалізація доходів від операцій із криптоактивами сприятиме детінізації ринку віртуальних активів
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков взяв участь у панельній дискусії «Амністія прибутку від криптоактивів у зв'язку з запуском легалізації ринку віртуальних активів» у межах міжнародного форуму «Податкова амністія 2021», який відбувся 27 липня.
Презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться»
Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбудеться прес-конференція щодо запуску документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться».
Україна першою в Європі запустила безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL)
International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі.
Засідання Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України
Чергове засідання Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України, відбудеться 29 липня 2021 року о 16.00, трансляція на ФБ Мінцифри.
Мінцифра запускає багбаунті Дії з призовим фондом в 1 мільйон гривень. Долучитись зможе кожен
Безпека застосунку Дія — один із пріоритетів для Мінцифри. Розуміючи швидкість змін у сфері кібербезпеки, ми постійно покращуємо захист наших продуктів та державних сервісів. Саме тому вдруге запускаємо багбаунті застосунку Дія з призовим фондом в 1 млн грн ($35 000). Програма багбаунті передбачає винагороду за кожну знайдену вразливість у коді. Це допоможе виявити можливі недоліки та усунути їх.
Розпочалася цифровізація бібліотек Херсонщини — передають 200 комп'ютерів
26 липня 2021 року розпочалося передання 200 комп’ютерів бібліотекам Херсонщини на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара. Це частина масштабного національного проєкту з передання 5000 комп’ютерів бібліотекам всією Україною, що має на меті перетворити бібліотеки на сучасні хаби цифрової освіти.
Брифінг старту другого Bug Bounty Дії: Мінцифра запрошує всіх охочих перевірити безпеку застосунку
Впроваджуючи онлайн-послуги, ми щодня працюємо над захистом сервісів, реєстрів та персональної інформації українців. Мінцифра та USAID запускають другий Bug Bounty Дії з призовим фондом в 1 мільйон гривень ($35 000). Кожен зможе взяти участь у перевірці безпеки державного сервісу.
Українці зможуть безоплатно скласти тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL) на Дія.Цифрова освіта
International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі.
Як зареєструвати проєкт міжнародної технічної допомоги? Підкаже Гід з державних послуг
Плануєте зареєструвати проєкт міжнародної технічної допомоги і не знаєте які послуги для цього потрібні? Ми підготували добірку послуг, які можуть знадобитися під час планування отримання міжнародної технічної допомоги:
“Ноутбук кожному вчителю”: Мінцифра та МОН створили дашборд проєкту, де кожен зможе відстежувати прозорість тендерів
Мінцифра та МОН цього року реалізують ініціативу “Ноутбук кожному вчителю”. В її межах 60 тисяч вчителів будуть забезпечені ноутбуками. З держбюджету виділили 980 млн гривень на закупівлю техніки.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт