Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
100 комп’ютерів передають бібліотекам Житомирщини в межах проєкту Дія.Цифрова освіта
18 жовтня 2021 року сільські бібліотеки Житомирської області почали отримувати 100 одиниць комп’ютерної техніки.
Мінцифра та ПРООН оголосили тендер на створення системи онлайн-запису до ЦНАП: як взяти участь
Одна з цілей Мінцифри у реформуванні ЦНАПів — ліквідувати черги за держпослугами. Для цього ми запустимо попередній онлайн-запис до понад 2,3 тисяч ЦНАП з усієї країни. Першими областями для запуску стануть Донецька та Луганська.
Цифрова трансформація соцсфери — Єдина електронна система дозволить заощадити до 11 млрд грн щороку
У пілотних регіонах України запустили Єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІССС), яка допоможе провести цифрову трансформацію соціальної сфери, отримувати якісні дані та оперативно надавати послуги українцям. Впровадження єдиної системи дозволить заощадити бюджету до 11 млрд грн щороку.
Платформа 360 Tech Ecosystem Overview співпрацюватиме з ключовими українськими IT-організаціями та спільнотами
Платформа 360 Tech Ecosystem Overview розширила коло партнерів, які допомагають проєкту. Минулого тижня Мінцифра підписала Меморандуми про співпрацю з ключовими організаціями які будують українську ІТ екосистему, а саме: Brise Capital, Center 42, USF, SaaS Nation, Tech Ukraine, ІнАУ — Асоціація «Інтернет Асоціація України», LIFT99, We Challenge, REACTOR.UA.
В Одесі відбудеться Форум спортивного маркетингу. Участь безоплатна
22 жовтня 2021 року Дія.Бізнес в Одесі спільно з Favbet, Favbet Foundation проведуть Форум спортивного маркетингу. Інформаційним партнером став телеканал Футбол 1/2/3. Участь у події безоплатна.
За підтримки Мінцифри відбудеться мапатон Digital Cherkasy
Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із проєктним офісом Digital Cherkasy за підтримки Міністерства цифрової трансформації України організовують “Відкритий мапатон: Digital Cherkasy”.
Сервіси для ветеранів запрацюють у Дії вже в 2022 році
Мінветеранів та Мінцифра спільно працюють над запуском основних сервісів для ветеранів у Дії. Державна ветеранська політика набуває нового змісту та потребує цифрових інструментів. Наразі в Україні — понад 400 тисяч учасників АТО/ООС, а разом із воїнами Другої світової війни, членами родин загиблих, учасників бойових дій на територіях інших держав — приблизно 1,2 мільйона.
Відкриваємо центр Дія.Бізнес у Кременчуці: презентуємо дизайн-проєкт
Дія.Бізнес — це масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва від Міністерства цифрової трансформації України.
В Україні скасували введення мита на імпорт кабелів — як це вплине на покриття інтернетом
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала введення спецмита на імпортування іноземних кабелів.
З 1 жовтня понад мільйон українців оформили е-лікарняні
З 1 жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні.
Велике майбутнє малого бізнесу. На порталі Дія.Бізнес розпочалася найбільша бізнес-виставка підприємців сходу України
13 жовтня 2021 року розпочалась бізнес-виставка «Схід-Експо 2021». Це найбільша бізнес-виставка мікро-, малих та середніх підприємств Донеччини, Луганщини, Запоріжчини та Херсонщини.
Цифрова трансформація соціальної сфери: спільний брифінг Мінцифри та Мінсоцполітики
Мінцифра та Мінсоцполітики презентують перші результати та статегію цифрової трансформації однієї з найважливіших сфер — соціальної.
Мінцифра може зекономити 14,2 млн грн коштів субвенції — ноутбуки отримають ще більше вчителів
Мінцифра спільно з ДКІБ СБУ провела експертизу договорів на закупівлю ноутбуків за рахунок субвенції на реалізацію програми “Ноутбук кожному вчителю”. Перевірили закупівлі у трьох областях — Дніпропетровська, Чернігівська, Кіровоградська. У результаті виявили завищення ціни на ноутбуки на понад 14,2 млн грн і запропонували зменшити ціну. Дніпропетровська область уже зменшила вартість закупівлі на 8 млн. Завдяки цьому ноутбуки отримають ще більше вчителів.
Підсумки саміту Україна-ЄС: відзначили прогрес у цифровому секторі
12 жовтня 2021 року в Києві відбувся 23-й саміт між Україною та Європейським Союзом. У саміті взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської Ради Шарль Мішель та Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.
Бізнес і громадськість можуть надіслати пропозиції для удосконалення Плану дерегуляції господарської діяльності
У 2019 році Уряд затвердив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, який сприяє підвищенню позиції України в рейтингу Світового банку Doing Business.
Презентуємо дизайн-проєкт центру Дія.Бізнес у Тернополі
Побудувати країну підприємців — одна з цілей Міністерства цифрової трансформації України. Тому національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес відкриє центр підтримки підприємців Дія.Бізнес для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Тернополі вже цієї осені.
Яким чином Офіс з розвитку підприємництва та експорту допомагає розвивати бізнес в Україні?
Малий та середній бізнес активно розвивається в Україні. І для того, щоб примножувати його розвиток та перетворити Україну на країну підприємців, потрібна установа, яка б займалася державною політикою щодо бізнесу та відстоювала його інтереси.
Оголошено тендер на початок розробки проєкту е-Підприємець
Естонська Академія електронного врядування в межах проєкту EU4DigitalUA оголосила тендер про закупівлю послуг з розробки першої частини комплексної електронної послуги «е-Підприємець».
Послугами Дія.Бізнес скористалися більше 1,2 млн українців
Мінцифра розвиває підприємництво в Україні. Для цього вже півтора роки працює проєкт Дія.Бізнес. Він містить дві частини — портал та офлайн-центри. За час існування проєкту послугами Дія.Бізнес скористалися вже понад 1,2 млн українців і отримали більше 5 тисяч безкоштовних консультацій. Загальний рівень задоволеності підприємців від консультацій становить 91%.
Більше 80 тисяч українців у вересні вперше отримали 4G
За вересень 2021 року мобільні оператори змогли під’єднати до мережі 4G 688 населених пунктів. Вперше швидкісний мобільний інтернет з’явився у 223 містах, 465 населених пунктів отримали покращений інтернет, а вперше отримали можливість користуватися 4G 81,2 тисячі українців.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт