Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Пенсії та субсидії в декілька кліків: Мінцифра запустила 7 нових послуг у Дії
Призначення та перерахунок пенсії, оформлення субсидії та довідки про страховий і трудовий стаж тепер доступні на порталі Дія. Мінцифра презентувала 7 нових соціальних послуг у Дії під час Online Summit.
Соціальні послуги на Гіді
Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.
Відсьогодні на порталі Дія запрацюють послуги оформлення та перерахунку пенсії
На Online Summit, який відбудеться сьогодні, буде представлено послугу призначення та перерахунку пенсії онлайн на порталі Дія, а також низку інших соціальних послуг.
Мінцифра запускає бета-тестування декларування місця проживання онлайн на порталі Дія: як долучитися
З 1 грудня на порталі Дія стартує масштабне бета-тестування декларування місця проживання онлайн. Долучитися можна за цим посиланням, треба лише заповнити невеличку анкету з 4 пунктів.
Країна підприємців. Мінцифра презентуватиме результати та плани проєкту Дія.Бізнес
Як держава допомагає малому та середньому бізнесу? Як будується інфраструктура підтримки підприємців по всій країні? Запрошуємо на масштабну онлайн-подію, протягом якої презентуємо результати та плани проєкту Дія.Бізнес.
Мінцифра сприяє розвитку міжнародної торгівлі в рамках UNCITRAL
Мінцифра взяла участь у підготовці проєкту положень міжнародного законодавства у сфері електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг в межах 62-ї сесії Робочої групи IV (Електронна торгівля) Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (UNCITRAL).
Заяву на «будівельну амністію» тепер можна подати онлайн на порталі Дія
В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та на порталі Дія з’явилась нова послуга – «Декларація про готовність до експлуатації об’єктів, що побудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» або, як її називають у народі, «будівельна амністія».
Мінцифра та Кіберпол на Закарпатті викрили злочинну групу, що підробляла COVID-сертифікати та ПЛР-тести
Працівники кіберполіції Закарпаття спільно із Мінцифрою, слідчим відділом №1 Ужгородського районного відділення поліції та оперативниками Чопського прикордонного загону викрили п'ятьох місцевих мешканців, які підробляли COVID-cертифікати, ПЛР-тести та страхові поліси.
Найбільший в Україні центр Дія.Бізнес — у Кривому Розі: провели технічне відкриття
У межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Кривому Розі. Це найбільший центр Дія.Бізнес в Україні — його площа 600 квадратних метрів.
У застосунку Дія з’явився COVID-сертифікат у PDF-форматі: як згенерувати
Відсьогодні в застосунку Дія можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат у PDF-форматі. Ця послуга доступна в останній версії застосунку, тож оновіть його.
Online Summit — які нові послуги буде презентовано українцям 29 листопада
Мета Мінцифри — зробити Україну найзручнішою країною у світі з точки зору отримання послуг для людей та бізнесу. Тому 29 листопада наша команда презентує нові можливості в Дії на Online Summit.
«Ноутбук кожному вчителю» — 11 областей вже отримали ноутбуки
Завдяки національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Мінцифри та МОН вже 20 тисяч комп’ютерів доставлено до ОДА або шкіл.
9-й центр Дія.Бізнес: відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Тернополі
У межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Тернополі. Це вже дев’ятий центр в Україні. Офіційне відкриття відбудеться в січні 2022 року.
1 000 000 українців навчається на Дія.Цифрова освіта
Одна з головних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності до 2024 року. Цього тижня платформа Дія.Цифрова освіта перетнула позначку в 1 мільйон унікальних користувачів, які зареєструвалися та навчаються за допомогою освітніх серіалів.
Малі та середні підприємства запрошують взяти участь у пілотній програмі маркетингової підтримки
Київська Школа Економіки за підтримки UKAID, Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та проєктом Дія.Бізнес запускають пілотну програму маркетингової підтримки малих та середніх підприємств.
Україна працює над побудовою регулятора європейського зразка в сфері е-комунікацій
За сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки проєкту ЄС щодо розвитку цифрової політики України відбулись експертні консультації європейських фахівців з Комітетом цифрової трансформації з питань удосконалення законопроекту про регулятора у сфері е-комунікацій відповідно до найкращих стандартів та практик ЄС.
Мінцифра проведе Дія.EduCon — масштабну онлайн-подію для фанатів цифрової освіти
Як навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки? Запрошуємо зануритися в тренди разом із експертами та амбасадорами цифрової освіти.
Дослідження Інституту Маліка про розвиток Smart City в Україні
Міністерство цифрової трансформації України в партнерстві з Інститутом Маліка (Швейцарія) дослідили фактори розвитку Smart City в Україні. Головною метою було краще розуміння того, як швидко та ефективно перетворити великі міста в «розумні».
Мстислав Банік на Західній Україні: «Вражає швидкість, з якою на місцях підтримали ініціативу створення офлайн-пунктів Команди підтримки Дії»
Керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік відвідав офлайн-пункти Команди підтримки Дії на Закарпатті, Львівщині, Волині та Хмельниччині.
На Луганщині кіберполіція викрила схему виготовлення підроблених ПЛР-тестів на COVID-19
Співробітники кіберполіції Луганщини спільно із працівниками Щастинського районного відділу поліції та Мінцифрою викрили схему продажу та підробки ПЛР-тестів на СOVID-19.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт