Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Fly Green: шлях до «озеленення» авіації. Новий освітній курс на Дія.Цифрова освіта
20 вересня 2021 о 10:00 відбудеться презентація нового освітнього курсу Fly Green: шлях до «озеленення» авіації на платформі Дія.Цифрова освіта.
Масштабна оцінка якості адмінпослуг в Україні: Мінцифра оголосила тендери
Мінцифра працює над тим, щоб Україна була сервісною державою. Для цього плануємо запустити масштабну оцінку якості адмінпослуг.
На платформі Дія.Бізнес запустять міжнародну версію Єдиного експортного вебпорталу
21 вересня 2021 року на платформі Дія.Бізнес з’явиться міжнародна версія Єдиного експортного вебпорталу — онлайн-платформи для імпортерів та закордонних компаній, зацікавлених в експорті. Запуск відбудеться за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту.
Згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія можна буде наприкінці вересня — Михайло Федоров
На порталі Дія можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію. Мінцифра фіналізує розробку функціонала. Послуга буде доступна наприкінці вересня. Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі “Ранок з Україною”.
Мінцифра створила робочу групу з протидії сексуальній експлуатації та насильству дітей в інтернеті
За ініціативи Міністерства цифрової трансформації створена робоча група з припинення в Україні сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей в інтернеті. Створення робочої групи — це черговий крок на шляху забезпечення прав дітей у цифровому середовищі.
Мінцифра заощадила 3 млрд гривень на державних IT-закупівлях за першу половину 2021 року
З 2019 року Мінцифра займається затвердженням усіх державних IT-закупівель через Національну програму інформатизації.
Міжнародний день демократії: що Мінцифра робить для розвитку е-демократії в Україні
З ініціативи ООН, починаючи з 2008 року, 15 вересня — це Міжнародний день демократії. Одна з пріоритетних цілей Мінцифри — Україна у 20-ці країн-лідерів рейтингу Індексу е-участі ООН у 2022 році. Важливим кроком для реалізації цієї мети є запуск платформи електронної демократії — ВзаємоДія. Ми плануємо зібрати всі важливі інструменти громадської участі у зручному та впізнаваному інтерфейсі.
Замовлені онлайн водійські посвідчення можна буде отримати Укрпоштою
Уряд ухвалив постанову, яка дозволить вдосконалити отримання водійських прав, які були оформлені під час заміни. Після замовлення водійського посвідчення в Дії чи електронному кабінеті водія їх можна буде отримати на відділення Укрпошти або кур’єром.
Кіберпол та Мінцифра викрили чоловіка, який підробляв COVID-сертифікати на Львівщині
У Львівській області співробітники кіберполіції, Яворівського районного відділу поліції та Мінцифри викрили чоловіка, який підробляв COVID-сертифікати та ПЛР-тести для виїзду за кордон.
Відкрили Центр Дія.Бізнес в Ужгороді
15 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України офіційно відкрило центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді. Це перший центр підтримки підприємців Дія.Бізнес, що відкрили на Заході України.
Розмитнити авто в кілька кліків через Дію— Мінцифра запускає експериментальний проєкт
Здійснити митне оформлення автомобілів можна буде в Дії. Уряд ухвалив постанову про експериментальний проєкт, який Мінцифра розробляє спільно з Мінекономіки, Мінфіном, МВС та митною службою.
Як працюватимуть “жовті” та “зелені” внутрішні СOVID-сертифікати в Дії
Міністерство цифрової трансформації, Міністерство охорони здоров'я та Національна служба здоров'я працюють над розробкою двох версій внутрішніх COVID-сертифікатів в Дії — “жовтої” та “зеленої”. Вони запрацюють відповідно до нових карантинних обмежень для запобігання поширенню COVID-19. Уряд вже ухвалив зміни до постанови № 1236, які набудуть чинності з 20 вересня.
Послуги у сфері трудових відносин на Гіді
Плануєте розпочати трудову діяльність, зареєструватися в центрі зайнятості або отримати пільги за особливі умови праці? Дізнайтесь, які державні послуги для цього потрібні, на Гіді з державних послуг.
Центр Дія.Бізнес у Полтаві офіційно запрацював
14 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України офіційно відкрило центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві.
Презентували віртуальний тур Черкащиною — спільний проєкт Мінцифри, Digital Cherkasy, Черкаської ОДА, мерії за підтримки Google Україна
14 вересня за підтримки Міністерства цифрової трансформації України проєкт із цифровізації Черкас Digital Cherkasy, Черкаська ОДА та мерія м. Черкаси спільно з компанією Google Україна презентували результати оцифровки Черкаської області та можливості трансформації громад та регіонів.
Мінцифра за підтримки ПРООН розпочинає створення стандарту цифрової доступності
Цифрові сервіси мають бути доступними та зручними для кожного. В Україні на сьогодні 2,7 млн людей з інвалідністю. Пандемія COVID-19 зробила питання доступності цифрової інфраструктури особливо актуальним. Тому проєкт «Електронні, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що реалізується ПРООН Україні в партнерстві з Мінцифрою за фінансової підтримки Швеції, ініціював проведення досліджень.
Пенсії, соцвиплати та сповіщення про кредити: що презентує Мінцифра на Diia Summit
Команда Мінцифри посилено готується до Diia Summit, який відбудеться восени. Цього разу презентуємо нові послуги та сервіси в кількох важливих для населення напрямах.
Мінцифра відкриє перший центр Дія.Бізнес на Заході України — в Ужгороді
15 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України відкриє перший центр підтримки підприємців Дія.Бізнес на Заході України — в Ужгороді.
У 85 вишах викладатимуть нову дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»
У 2021-2022 навчальному році у 85 закладах вищої освіти викладатимуть нову дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».
Презентація досліджень цифрової доступності державних сервісів
Міністерство цифрової трансформації та ПРООН представлять два дослідження щодо цифрової доступності – “Інклюзивність та права людини на передньому краї. Доступність сервісів та інструментів електронного урядування для громадян в Україні” та “Міжнародні практики щодо доступності мобільних застосунків державних органів влади”.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт