Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Мінцифра відкриє найбільший в Україні центр Дія.Бізнес — у Кривому Розі
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, відкриє новий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Кривому Розі. Це буде найбільший центр Дія.Бізнес в Україні: його площа становитиме 600 квадратних метрів.
24 червня відбудеться засідання Громадської ради при Мінцифрі
На черговому засіданні Громради відбудеться презентація етапів формування та виконання, а також обговорення пропозицій до законопроєкту "Про Національну програму інформатизації".
«Інклюзивний вебдизайн» — новий курс на Дія.Цифрова освіта
На порталі Дія.Цифрова освіта з’явився гостьовий курс онлайн школи Projector «Інклюзивний вебдизайн» про базові правила дизайну, які допомагають зробити інтерфейс зручним і для людей із порушеннями зору, і для тих, у кого їх немає.
Інноваційний та стійкий до пандемії коронавірусу криптосектор посилить економічне зростання України
Керівниця експертної групи з розвитку віртуальних активів Юлія Пархоменко взяла участь у панельній дискусії «DIGITAL ECONOMY», яка відбулася 18 червня в межах форуму «Stable Ukraine: Economy against COVID», організованого Незалежною асоціацією банків України.
Стартував проєкт із цифровізації Черкащини — Digital Cherkasy
Стартував проєкт із цифровізації міста Черкаси та Черкаської області — Digital Cherkasy. За підтримки Міністерства цифрової трансформації України місто та область об’єднуються для швидкої та ефективної цифрової трансформації та виступають єдиною командою, яка займатиметься цифровізацією публічних послуг, а також реалізацією проєктів у сферах освіти, екології, економіки, інфраструктури, медицини, туризму, відкритих даних і безбар'єрності.
Мінцифра та Jooble запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент
Міністерство цифрової трансформації України, в межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, і сайт пошуку роботу Jooble запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент.
У Нових Санжарах відкрили Дія Центр за шведським проєктом
У Новосанжарській громаді відкрився другий в Україні Дія.Центр. Це one-stop shop із комплексом необхідних послуг, які допомагають вирішити основні життєві ситуації. Підтримку у створенні системи надання адмінпослуг громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою».
Михайло Федоров: філософія Дії — ліквідувати побутову корупцію та заощадити українцям час
Мінцифра створює найзручніші сервіси, щоб Україна була в топі найкращих, найкомфортніших цифрових держав. Сьогодні так чи інакше всі країни конкурують за людей класним сервісом. Швидко переїхати, зручно отримати послуги, простіше сплатити податки — все це сервіси. Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю для Сьогодні.ua.
Мінцифра та МВС реалізували пілотний проєкт із автоматизації обліку зброї
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством внутрішніх справ України реалізували пілотний проєкт із запровадження системи автоматичного обліку зброї на базі одного зі стрілецьких тирів. Це прискорило процедуру видачі та повернення зброї, а також посилило контроль за обліком зброї.
Як законопроєкт про адмінпроцедуру сприятиме режиму paperless в Україні?
Законопроєкт про адмінпроцедуру — перший в історії України, який регулюватиме відносини людини та держави на основі європейських стандартів, де діють уніфіковані правила адміністративної процедури. Парламент розгляне його у другому читанні вже 1 липня цього року.
«Стоп корупція» — новий курс на Дія.Цифрова освіта для представників Міноборони, Генштабу ЗСУ і органів військового управління ЗСУ
На національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з’явився гостьовий курс «Стоп корупція». Це 13 серій тривалістю 4-11 хвилин, які допоможуть розібратись, що таке корупція, дізнатись про наслідки корупції, усвідомлювати відповідальність і знати, хто такі викривачі корупції. Ведучий курсу — Андрій Джеджула.
Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон про режим “без паперів”: як він буде впроваджений в Україні
Основна мета paperless — держоргани в Україні не зможуть вимагати паперові документи, довідки та посвідчення, якщо інформація є в державних реєстрах. Згодом більше не доведеться ходити по довідки, стояти в чергах та робити ксерокопії. Інформацію, яка потрібна державі про вас, можна буде згенерувати на порталі чи в застосунку Дія.
Михайло Федоров: завдяки режиму "без паперів" ми зможемо прибрати з життя українців черги та довідки
Режим "без паперів" — забезпечить якісний, швидкий та зрозумілий сервіс для українців у будь-яких життєвих ситуаціях: від запису дитини в дитсадок до оформлення пенсії. Держава має створити для людини найкоротший шлях до послуги, а не навпаки — постійно заплутувати її бюрократичними термінами.
«Стоп корупція». На Дія.Цифрова освіта з’явиться курс для представників Міноборони, Генштабу ЗСУ і органів військового управління ЗСУ
17 червня 2021 Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство оборони України презентуватимуть освітній курс «Стоп корупція».
Мінцифра та МОН запускають електронну систему для вступу іноземних студентів до українських університетів
В Україні навчаються понад 76 тисяч іноземних студентів зі 155 країн світу. Однак система вступу для них занадто складна. Тому Мінцифра спільно з МОН запускають єдину міжвідомчу платформу та е-кабінет для абітурієнтів для вступу іноземних студентів до українських університетів. Сьогодні Кабмін ухвалив відповідну постанову.
Застосунок Вдома більше не потрібно завантажувати при поверненні з-за кордону в Україну
Цього тижня всі області України перейшли в “зелену” епідеміологічну зону, а це означає послаблення карантинних обмежень. Згідно зі спільним рішенням Мінцифри із МОЗ, відтепер не потрібно буде встановлювати мобільний застосунок Вдома при поверненні з-за кордону до України.
Цифровізаця митниці: відкриваємо митні декларації у формі відкритих даних
Відкриті дані допомагають контролювати роботу державних органів та створювати нові послуги та сервіси. Більше відкритих даних — більше можливостей для всіх. Сьогодні Мінцифра разом із Державною митною службою оприлюднили дані щодо митних операцій.
Україна увійшла в топ-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні в 2020 році
За даними провідної аналітичної компанії Chainalysis українці заробили близько $400 млн прибутку від інвестицій в біткоїн минулого року. Завдяки підприємницькій активності наших громадян Україна опинилась на десятому місці в списку країн-криптолідерів.
В Україні впровадять міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером
Міністерство цифрової трансформації та Українська асоціація фахівців інформаційних технологій спільно впровадять в Україні міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером (ICDL — International Computer Driver Licence).
Мінцифра відкрила центр Дія.Бізнес в Одесі з безкоштовними консультаціями для підприємців
Побудувати країну підприємців — одна з цілей Мінцифри. Адже розвинений малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки й розвитку країни. Сьогодні Мінцифра відкрила новий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт