Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Результати засідання Комітету з питань цифрової трансформації за 29 березня
29 березня відбувся круглий стіл Комітету з питань цифрової трансформації на тему «Бронювання військовозобов’язаних працівників сфери електронних комунікацій». Засідання пройшло під головуванням заступника голови Комітету Сергія Штепи.
Обирайте членів національного журі Євробачення-2023: нове опитування в Дії
Разом із Суспільним запускаємо нове опитування в Дії — українці зможуть обрати членів національного журі на Євробачення-2023. Обрані судді оцінюватимуть виступи виконавців з інших країн у фіналі пісенного конкурсу в Ліверпулі. Опитування триватиме з 29 березня до 5 квітня.
8 стартапів представлять Україну на інвестиційному саміті SelectUSA 2023
Українську делегацію на головному заході США з просування прямих інвестицій SelectUSA 2023, що проходитиме у Вашингтоні з 1 по 4 травня, представлять вісім українських стартапів.
Більше можливостей для онлайн-навчання: Київстар приєднався до освітньої ініціативи Мінцифри, АSBISc Enterprises PLC та партнерів
Команда Мінцифри разом з міжнародною компанією ASBISc Enterprises PLC та партнерами реалізувала освітню ініціативу «5 000 iPad для українських школярів». До ініціативи також приєднався мобільний оператор Київстар і надав сім-карти з доступом до мобільного інтернету на рік. Так, учні зможуть користуватися освітніми програмами та застосунками.
CDTO Annual Forum: підсумки та плани щодо цифровізації в Україні
24–25 березня у Києві відбувся форум цифрової трансформації. Упродовж двох днів цифрові заступники міністрів і керівників обласних адміністрацій (яких називають CDTO — Chief digital transformation officer) розповідали про втілені за 2022 рік ініціативи із цифровізації, обговорювали плани та способи реалізації корисних для громадян цифрових проєктів.
«Ти як?»: в Україні запустили кампанію, присвячену ментальному здоров’ю
За ініціативою першої леді Олени Зеленської в Україні стартувала комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Мета кампанії — навчити українців піклуватися про своє ментальне здоров’я та показати інструменти, які допоможуть подолати тривогу.
Масовий старт виробництва: Уряд ухвалив постанову, яка створює кращі умови для виробників БПЛА в Україні
Уряд ухвалив постанову, яка створює кращі умови для виробництва БПЛА в Україні. Тепер компанії зможуть розвиватися, масштабуватися, реінвестувати прибуток і конкурувати з іноземними компаніями. Це можливість технологічно посилити наших захисників та захисниць на фронті, а також активно розвивати власне виробництво безпілотників.
Цифровізація освіти: Мінцифра разом з партнерами передала 5 тисяч Apple iPad учням шкіл, зруйнованих через бойові дії
Девайси отримали учні закладів освіти, які постраждали через бойові дії. Це дозволить дітям продовжити навчання у дистанційному форматі.
Побудова digital-community та збільшення продажів: запускаємо безоплатні вебінари для бізнесу
Стартує новий безоплатний вебінарний проєкт «Секрети розвитку digital community», який навчить підприємців привертати увагу до свого бренду, збільшувати продажі за допомогою Telegram та медійної реклами і налаштовувати ефективну роботу з iнфлюенсерами.
Результати засідання Комітету з питань цифрової трансформації за 23 березня
Під час засідання Комітет з питань цифрової трансформації розглянув стан виконання заходів з питань забезпечення кібербезпеки держави за 2022 рік.
Результати цифрової трансформації в регіонах України
Індекс цифрової трансформації регіонів України розробила команда регіональної цифровізації Мінцифри. Індекс — це один з інструментів для вимірювання процесів інформатизації та цифровізації у 24 регіонах країни. Такий аналіз дозволяє визначити ефективність органів влади у напрямі цифровізації, а також побачити потреби у цифровій трансформації.
Розширюємо функціонал шерингу авто: незабаром в Дії можна буде скасувати належного користувача. Долучайтеся до бета-тесту
Наша команда працює над розширенням функціоналу шерингу авто в Дії і незабаром у застосунку можна буде скасувати належного користувача.
15 стартапів представлять Україну на Startup Grind Global 2023
Делегація України на конференції Startup Grind Global 2023 в Кремнієвій долині (США) буде представлена 15 технологічними стартапами. Їх відібрали під час конкурсу, який містив пітчинг проєктів.
11 млн LED-ламп, які знизять навантаження на енергосистему: подайте заявку на обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні в Дії
Наразі у відділеннях Укрпошти доступні ще 11 мільйонів енергоощадних ламп для обміну. Кожна LED-лампа знижує навантаження на українську енергосистему і допомагає зберегти світло. Подавайте заявку на обмін у Дії, а потім отримайте лампи у відділеннях Укрпошти.
У Луцьку відкрився центр Дія.Бізнес, який допоможе підприємцям розвивати власну справу
Тепер підприємці міста матимуть можливість отримати безоплатні консультації, відвідувати різноманітні бізнес-події, поглиблювати свої знання та розвивати навички, шукати інвесторів і нових партнерів у бізнесі.
Блокчейн-рішення та безпека в Інтернеті: відкрито доступ до четвертого модуля курсу з криптограмотності та блокчейну
На платформі Дія.Цифрова освіта відкрито доступ до четвертого, останнього модуля освітнього курсу з криптограмотності та блокчейну.
Нові напрями роботи: Верховна Рада призначила Михайла Федорова на посаду Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації
Відтепер сфера повноважень Віцепрем’єр-міністра розшириться і до цифровізації додадуться інновації, розвиток освіти, науки та технологій. Для команди Мінцифри це одні з важливих напрямів роботи.
Офіційно відкрили центр Дія.Бізнес у Рівному з безоплатними консультаціями для підприємців
Це перший центр, який відкриваємо в Україні під час повномасштабної війни.
Боремося з корупцією та бюрократією: Уряд скасував застарілі регуляторні інструменти
Наразі в Україні є інструменти державного регулювання, які не мають практичного значення або вже давно не використовуються
Михайло Федоров: «Нам потрібно створити крутий бренд українського ІТ як залізобетонних виконавців»
У надскладній ситуації в країні ІТ продовжує зростати і підтримувати економіку. В інтерв'ю DOU Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про результати роботи Дія.City, ІТ-фахівців, розвиток military-tech та нові пріоритети під час війни.
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт