Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Скільки паперу зекономили українці в 2021 році, скориставшись е-підписом понад 8,7 млрд разів: звіт
За 2021 рік українці скористалися е-підписом та е-печаткою 8,7 млрд разів, з яких понад 1 млрд — Дія.Підписом. Це удвічі більше, ніж позаминулого року.
єПідтримка в Дії: з 24 січня українці віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за 1000 грн від держави
Сьогодні Уряд ухвалив зміни в постанову щодо програми єПідтримка. З 24 січня на гроші єПідтримки українці від 60 років зможуть купити ліки. Про це стало відомо під час спільного брифінгу Мінцифри та Мінекономіки.
19 січня — брифінг Мінцифри та Мінекономіки щодо розширення програми єПідтримка
Уряд ухвалив зміни в постанову про програму єПідтримка. Завдяки цьому з 24 січня українці, віком від 60 років, зможуть купити ліки за гроші, що нараховані державою за вакцинацію.
Громади, у яких немає ЦНАП, матимуть пріоритет на отримання субвенції у 2022 році
Цього року на розвиток мережі ЦНАП виділено 231 млн грн субвенції. Громади, де проживають понад 10 тисяч людей і відсутній ЦНАП, отримають субвенцію у першу чергу. Уряд затвердив відповідне рішення.
Михайло Федоров розповів про нові послуги в Дії та анонсував Diia Summit
Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації розповів у ефірі «Сніданку з 1+1» про нові послуги, які запрацювали цього місяця в Дії. Спрощена генерація Дія.Підпису, сповіщення про кредити та суди — вже доступні для всіх українців. А також у лютому на Diia Summit команда Мінцифри презентує десятки нових зручних онлайн-послуг на порталі та в застосунку Дія.
Стартував пілотний проєкт Мінцифри з допомоги малим і середнім підприємствам у впровадженні цифрової маркетингової стратегії
Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту в співпраці з Київською школою економіки та за підтримки UKAID почали активну частину пілотної програми маркетингової підтримки малих та середніх підприємств.
Мінцифра допоможе ветеранам знайти роботу після військової служби
18 січня 2022 року відбулася презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби». Безоплатно подивитися освітній курс можна на порталі Дія.Цифрова освіта.
Створено ветеранами для ветеранів. Презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби»
Сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на сході України. Новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта дозволить учасникам та учасницям бойових дій і ветеранам АТО/ООС розібратися в головних інструментах ефективної профорієнтації, складання резюме, правильного пошуку роботи, підготовки до співбесіди та успішного її проходження.
Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді
Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.
Росія має намір знизити довіру до влади фейками про вразливість критичної інформаційної інфраструктури та «‎злив» даних українців
Держспецзв'язку разом із СБУ та Кіберполіцією продовжує розслідувати кібератаку на сайти органів державної влади.
З'явилися перші результати розслідування нападу хакерів на сайти держустанов
Держспецзв'язку разом з СБУ та Кіберполіцією продовжує розслідувати кібератаку на сайти органів державної влади, що сталася вночі з 13 на 14 січня. Загалом атакували понад 70 держресурсів, 10 з яких зазнали несанкціонованого втручання. Контент сайтів при цьому змінено не було та витоку персональних даних не відбулося. Наші фахівці разом з командами міністерств і відомств уже відновили роботу більшості сайтів.
Україна розпочала консультації з ЄС щодо участі в «цифрових» програмах фінансової підтримки до 2027 року
У разі підписання відповідної Угоди Україною (орієнтовно восени 2022 року), юридичні особи, зареєстровані в Україні, матимуть право подавати заявку на фінансування.
Офіційна заява Мінцифри у зв’язку з хакерською атакою на урядові сайти
У ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші.
Понад 90% молоді хоче отримувати всі адмінпослуги в ЦНАП: опитування
92,3% українців хотіли б отримувати всі адмінпослуги в єдиному просторі — у ЦНАП. Про це свідчать результати соцопитування молоді U-Report та Unicef за липень-серпень 2021 року.
IT-фахівці зможуть викладати у школах: як це працюватиме Положення про педагогічну інтернатуру — затверджено
У грудні Михайло Федоров представив Дорожню карту реформування IT-освіти. Однією з ініціатив було забезпечити якісне навчання школярів математики та інформатики.
Розробка концепції Центру компетенцій з електронних послуг
Естонська Академія електронного управління (eGA) в рамках проєкту EU4DigitalUA здійснює закупівлю послуг з розробки проєкту концепції українського Центру компетенцій з електронних послуг.
Модернізація Єдиного державного демографічного реєстру в частині ідентифікаційних даних фізичних осіб
У рамках проєкту EU4DigitalUA естонська Академія електронного управління (eGA) проводить закупівлю консультаційних послуг з розробки рекомендацій подальшої модернізації Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР) в частині ідентифікації даних фізичних осіб.
Дія.Бізнес і YouControl проведуть безоплатні вебінари про пошук партнерів і перевірку контрагентів
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту і YouControl проведуть серію вебінарів про пошук надійних партнерів та перевірку контрагентів.
3 млн листівок про Дію та Дія.Цифрова освіта розлетілись по всій Україні
Мінцифра провела інформаційну кампанію з цифрової освіти серед людей поважного віку в регіонах. Для комунікації вибрали традиційний і більш звичний для цієї аудиторії формат друкованих інформаційних матеріалів. У листівках закликаємо безоплатно навчатися цифрової грамотності на платформі Дія.Цифрова освіта та зручно користуватися державними послугами онлайн — без черг, без бюрократії, без корупції — у застосунку Дія чи на порталі Дія.
Долучайтеся до розвитку екосистеми інновацій в Україні
Формуємо стратегію розвитку системи інновацій в Україні. Це буде документ із конкретними ініціативами, інструментами та розумінням шляху залучення коштів. Запрошуємо вас долучитися до спільного формування.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт