Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Diia Summit 2.0: які революційні послуги тепер доступні українцям у Дії
Зміна місця реєстрації онлайн, податкова в декілька кліків, електронні петиції, е-підпис у смартфоні, автоматична реєстрація ФОП і ще багато революційних для України та світу послуг доступні в Дії.
Перший етап електронної демократії в Україні: Мінцифра запускає петиції в Дії
Відтепер українці можуть створювати, переглядати та підтримувати електронні петиції в мобільному застосунку Дія та на порталі ВзаємоДія. Мешканці громад отримали інструмент електронної демократії, який дозволить кожному впливати на процеси своєї громади. Команда Мінцифри презентувала нову функцію на Diia Summit 2.0.
ВПО можуть подати онлайн-заяву на порталі Дія про намір отримати пільгову іпотеку
З 17 травня внутрішньо переміщені особи зможуть подавати онлайн-заяву про намір отримати пільговий іпотечний кредит на порталі Дія. Цей проєкт буде презентовано під час Diia Summit 2.0. Мінцифра розробила технічну частину реалізації послуги.
На крок ближче до режиму «без паперів» — у Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроєкт за номером 5495
З осені цього року державні органи не матимуть права вимагати паперові документи для надання послуг, якщо ця інформація вже є в реєстрі. 14 травня Верховна Рада зареєструвала законопроєкт «Про особливості надання електронних публічних послуг», який пришвидшить цифровізацію України. Проєкт закону підписали 117 депутатів. Це ще один крок до режиму «без паперів».
Мінцифра та освітній омбудсмен підвищуватимуть кваліфікацію педагогічних працівників із цифрової грамотності
Стрімкий перехід на дистанційне навчання через пандемію лише підтвердив важливість цифровізації освіти для забезпечення якісної та доступної освіти в сучасних життєвих реаліях. Забезпечення якісної освіти, а також створення безпечного освітнього середовища безпосередньо пов’язані з цифровою грамотністю учасників освітнього процесу.
Мережа ЦНАП збільшилась до понад 1820 точок доступу
Сьогодні українці можуть отримати адмінпослуги в понад 1820 точці доступу по всій Україні. Це 880 ЦНАП, 88 територіальних підрозділів, 838 віддалених робочих місця та 19 мобільних ЦНАП. Мінцифра працює над тим, щоб до 2024 року розширити мережу до 3867 точок.
Як місцева влада та мешканці міст можуть отримувати користь від відкритих даних – дослідження Мінцифри
Оперативно та доступно про розклад комунальних ремонтів у місті, точне прибуття громадського транспорту, екологічні аспекти чи здійснення громадського контролю за діяльністю місцевих депутатів – у цьому допомагають відкриті дані, які оприлюднює держава та органи місцевого самоврядування в Україні.
Мінцифра відкриє новий центр Дія.Бізнес в Одесі
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, планує відкрити центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі.
Три послуги, які змінять Україну: що Мінцифра презентує на Diia Summit 2.0
Україна продовжує йти шляхом цифрової трансформації. Реєстрація місця проживання онлайн, автоматична реєстрація ФОП та електронний підпис у смартфоні — ці та інші революційні послуги Мінцифра презентує уже 17 травня під час Diia Summit 2.0.
Які послуги найчастіше шукали на Гіді цієї весни?
Зібрали ТОП-10 послуг, інформацію про які найбільше шукали українці цієї весни.
Diia Summit 2.0 — які нові цифрові послуги запустять у Дії вже 17 травня?
17 травня Мінцифра спільно з Президентом та Прем'єр-міністром представлять нові послуги та можливості Дії. Саміт відбудеться в рамках форуму “Україна 30. Безпека країни”.
Сформовано дорожню карту розвитку сфери віртуальних активів в Україні
Міністерство цифрової трансформації разом з представниками інших відомств та криптобізнесу окреслили цільову модель екосистеми віртуальних активів в Україні, сценарії її розвитку та дорожню карту для спільної роботи на найближчі роки.
Мінцифра оголошує переможців освітнього хакатону з цифрової грамотності
Серед користувачів чатботу «Цифрограм. Твоя кібергігієна» визначено переможців, які зробили вагомий внесок у базу знань цього ресурса та загалом у підвищення рівня цифрової грамотності українців.
В Україні відкрили Кіберцентр UA30, який захищатиме державу від кібератак
Кібербезпека й захист громадян — важливі складові цифровізації. Держава опікується і роботою приватного сектору, і усіх державних інституцій, і безпекою кожного українця. Сьогодні відкрили оновлений Кіберцентр UA30. Це перший крок до побудови системи кіберзахисту світового рівня.
Мінцифра презентує Цифрограм 2.0 для громадян — нову версію національного тесту на цифрову грамотність
Міністерство цифрової трансформації України запускає на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0». Тест містить 90 запитань.
Презентація національного тесту на цифрову грамотність Цифрограм 2.0
Міністерство цифрової трансформації України запустить на порталі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0».
В Україні відбудеться відкриття оновленого Кіберцентру UA30
У 2020 році розпочалися важливі зміни в системі кіберзахисту та реагуванні на кібератаки держави. Стартувала побудова єдиної екосистеми кіберзахисту країни з чітким розподілом функцій та алгоритмів реагування на інциденти.
13 травня відбудеться засідання Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України
На черговому засіданні Громадська рада Міністерства цифрової трансформації обговорить питання, що стосуються розвитку проєкту Дія City, розгляне проєкт Закону України "Про Національну програму інформатизації" та перегляне проєкт Закону України і зміни до Закону України "Про електронні реєстри".
Підприємницька освіта. Мінцифра та YEP запрошують викладачів університетів на Startup Campus 2021
Міністерство цифрової трансформації України та стартап-інкубатор YEP запрошують викладачів університетів взяти участь у щорічній конференції, присвяченій підприємницькій освіті, Startup Campus. Це дозволить доповнити досвід викладачів практичними кейсами та найкращими практиками від запрошених стартапів, корпорацій і міжнародних партнерів, а також допоможе зробити викладацьку спільноту більшою й експертнішою.
Мінцифра долучається до онлайн-марафону #миEUкраїна до Дня Європи в Україні
Більше 50 зручних державних онлайн-послуг на порталі Дія, доступ до 9 цифрових документів у смартфоні через застосунок Дія, цифрове посвідчення водія та електронний паспорт, користування яким не вимагає паперового «аналогу». Це діджиталізація на службі базових європейських цінностей в житті українців.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт