Гарячі новини

  Гарячі новини

Новини

Громади, у яких немає ЦНАП, матимуть пріоритет на отримання субвенції у 2022 році
Цього року на розвиток мережі ЦНАП виділено 231 млн грн субвенції. Громади, де проживають понад 10 тисяч людей і відсутній ЦНАП, отримають субвенцію у першу чергу. Уряд затвердив відповідне рішення.
Михайло Федоров розповів про нові послуги в Дії та анонсував Diia Summit
Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації розповів у ефірі «Сніданку з 1+1» про нові послуги, які запрацювали цього місяця в Дії. Спрощена генерація Дія.Підпису, сповіщення про кредити та суди — вже доступні для всіх українців. А також у лютому на Diia Summit команда Мінцифри презентує десятки нових зручних онлайн-послуг на порталі та в застосунку Дія.
Стартував пілотний проєкт Мінцифри з допомоги малим і середнім підприємствам у впровадженні цифрової маркетингової стратегії
Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту в співпраці з Київською школою економіки та за підтримки UKAID почали активну частину пілотної програми маркетингової підтримки малих та середніх підприємств.
Мінцифра допоможе ветеранам знайти роботу після військової служби
18 січня 2022 року відбулася презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби». Безоплатно подивитися освітній курс можна на порталі Дія.Цифрова освіта.
Створено ветеранами для ветеранів. Презентація освітнього курсу «Як знайти бажану роботу після військової служби»
Сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на сході України. Новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта дозволить учасникам та учасницям бойових дій і ветеранам АТО/ООС розібратися в головних інструментах ефективної профорієнтації, складання резюме, правильного пошуку роботи, підготовки до співбесіди та успішного її проходження.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт