Гарячі новини

  Гарячі новини
United24 Initiative by the President of Ukraine

Новини

У Бучі знову працює центр Дія.Бізнес після окупації та відновлення
29 вересня 2022 року центр Дія.Бізнес у Бучі відновив свою роботу. На початку повномасштабного вторгнення він був в окупації. Відкриття є потужним сигналом не лише для України, а й для всього світу — українці активно відновлюють екосистему постраждалих від окупації міст навіть під час війни.
Професійні сертифікати від Google вже доступні українською мовою для підтримки країни в цей непростий час
Google разом із навчальною платформою Coursera у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців запускає програму «Професійні сертифікати від Google для малих на середніх бізнесів» і відкриває можливість для 1000 компаній малого та середнього бізнесу отримати безоплатний доступ до Програми професійної сертифікації від Google для їхніх співробітників.
У Бучі запускають відновлений центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
29 вересня об 11:00 у місті Буча Київської області відбудеться відкриття відновленого центру Дія.Бізнес. Після окупації центр перезапускають за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки компаній Visa й Caparol.
Військові облігації, пільгова іпотека: Михайло Федоров розповів про нові послуги, які з'являться в Дії
Попри війну, економіка країни працює: бізнес сплачує податки, митниця функціонує, українці отримують соціальні виплати. І все це можливо завдяки цифровим рішенням. Мінцифра продовжує запускати нові послуги та сервіси, які спрощують життя українців, прибирають корупцію та бюрократію.
Інструкції для ВПО: про права, допомогу та соціальний захист
З початком повномасштабної війни кількість ВПО в Україні значно зросла. За даними Міжнародної організації з міграції, станом на 1 вересня 6,9 млн осіб стали внутрішньо переміщеними. Більшість із них вперше опинилися в таких умовах і зараз їм необхідно зрозуміти, які права вони мають і яку допомогу можуть отримати.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт