Гарячі новини

  Гарячі новини

Новини

Відкриття офісу Facebook в Україні та запуск нових продуктів: Мінцифра обговорила подальшу співпрацю з Facebook
Президент України Володимир Зеленський та Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віцепрезидентом Facebook Ніком Клеггом.
Мінцифра успішно впроваджує міжнародні рекомендації щодо захисту дітей в інтернеті
Керівник експертної групи із захищеності дітей в інтернеті Міністерства цифрової трансформації Олександра Коваленко взяла участь в онлайн-семінарі Міжнародного союзу електрозв'язку на тему: «Формування культури захисту дітей в Інтернеті: розгортання рекомендацій захисту дітей в інтернеті в Європі» в межах 15-ої міжнародної конференції «Забезпечення безпеки дітей та молоді».
Кіберпол та Мінцифра викрили схему щодо підроблення COVID-сертифікатів на Черкащині
Працівники кіберполу спільно з Мінцифрою викрили жительку Черкаської області, яка разом зі своєю знайомою організувала схему підробки COVID-сертифікатів.
Жителю Буковини поліцейські оголосили підозру у використанні підробленого COVID-сертифіката
Поліцейські оголосили підозру жителю Буковини, що намагався перетнути державний кордон за допомогою фейкового COVID-сертифіката та не проходити двотижневу самоізоляцію.
Мінцифра та МОН розпочинають масштабування онлайн-інструмента SELFIE на всю систему загальної середньої та професійної освіти
Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти України розпочинають масштабування онлайн-інструмента SELFIE на всю систему загальної середньої та професійної освіти. У кожному регіоні вже визначили координаторів, які займатимуться організацією впровадження онлайн-інструмента SELFIE.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт