Офіційне відкриття Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові відбудеться 1 липня

Прес-офіс
26 червня 2020, 08:52
  Перегляди 1892

Дія.Бізнес офіційно відкриє свій перший Центр підтримки підприємців 1 липня 2020 року в Харкові.

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкриє свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу 1 липня 2020 року в Харкові. Нагадаємо, Мінцифри планує сприяти відкриттю таких центрів у кожному місті України.

Партнерами та спонсорами, завдяки яким проєкт реалізовується в Харкові, стали Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Регіональний партнер — Офіс реформ Харкова. 

О 10.00 стартуватиме програма офіційного відкриття за участі Віцепрем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, голови Харківської ОДА Олексія Кучера, Харківського міського голови Геннадія Кернеса, директора ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» Ма Ці.  

Дистанційно приєднається до офіційного відкриття Віра Платонова, старший віцепрезидент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи. 

Упродовж дня передбачені практичні лекції та презентації, що відбуватимуться щогодини в режимі офлайн з дотриманням усіх правил карантину. На лекціях зможуть бути присутні до 10 осіб, які зареєструються та отримають підтвердження. Також цього дня можна буде потрапити на екскурсію до Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Для цього обов’язково зареєструватись у формі: https://forms.gle/UHnvy1WfRHxsqrQH7

Журналістів просимо акредитуватися за окремою формою реєстрації: https://forms.gle/4qgwDtyj2hBLsE3E6

Програма 1 липня

10:00-11:00 — презентація проєкту Дія.Бізнес, офіційне відкриття — реєстрація не передбачена

11:00-12:00 — технічна перерва

12:00-13:00 — Diia City — спеціальний правовий режим для ІТ-компаній (Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT)

13:00-14:00 —  Державна фінансова підтримка підприємців. Особливості надання та альтернативи (Руслан Гашев, виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва)

14:00-15:00 — Місцевий економічний розвиток. Навіщо потрібні програми сприяння розвитку підприємництва (Олександр Чумак, Президент "Асоціації приватних роботодавців")

15:00-16:00 — Старт бізнесу в діджиталі в сучасних умовах (Олена Салівон, Директорка з управління проєктами Vintage)

16:00-17:00 — COVID-19 VS бізнес: безповоротні кошти балансу та розвитку. Донори і ефективна робота з ними (Світлана Олєйнікова, експертка з фандрейзингу, керуючий партнер групи компаній Synergy Universe)

17:00-18:00 — Маркетинг для малого та середнього бізнесу в умовах карантину (Ольга Бульбах, засновник Mazer agency та маркетологиня)

18:00-19:00 —  Як розпочати свою онлайн-діяльність юридично правильно? (Марія Скакун, старший юрист та керівник напрямку з розвитку бізнесу юридичної компанії Avitar)

19:00-20:00 — Підписання меморандуму Мінцифри з YEP, Лекція для студентів: що таке стартап, інструменти для старту (Андрій Заікін, засновник та CEO мережі YEP )

 

Усі охочі зможуть переглядати лекції в режимі онлайн-трансляції на Facebook-сторінці Дія.Бізнес

Вже починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в Центрі підтримки підприємців фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо. 

Також підприємці зможуть навчатись на системних освітніх програмах і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап локацію для тестування власного продукту. 

Центр підтримки підприємців у Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 65. 

Нагадаємо, 28 травня 2020 року в Харкові в межах Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційованим Міністерством цифрової трансформації України, відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Також 28 травня 2020 року на порталі Дія.Бізнес з’явилась можливість безкоштовних онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт