Як стати YouTube-блогером. Новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта

Прес-офіс
16 квітня 2020, 15:58
alt 1666

16 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Цитрус Академією презентували освітній серіал «Як стати YouTube-блогером».

Тематика освітнього серіалу охоплює те, чим цікавий YouTube в 2020 році, критерії вдалого відео на YouTube, де шукати ідеї для власних відео, авторське право, оформлення YouTube-каналу, оптимізацію відео, аналіз конкурентів, монетизацію каналу.  

Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4-8 хвилин. Безкоштовно переглянути всі серії можна на платформі Дія.Цифрова освіта

Участь у серіалі взяли власник агенції SHATYRKO AGENCY Андрій Шатирко і тренер Цитрус Академії Євгеній Федяй.

«Освітнім серіалом «Як стати Youtube-блогером» ми започатковуємо нову лінійку освітніх серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта — для молоді та тінейджерів. Це дасть їм можливість навчитися новим цифровим професіям і бути конкурентоспроможними на ринку праці. Хоча вести свій YouTube-канал можна і у 18 років, і у 81 рік. Це добре знають IT-бабусі та інші прогресивні спільноти», — наголосила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

«Знання, якими діляться наші експерти — це тільки практика. Без води. Нам цікаві саме практичні кейси, як вирішувати ті чи інші проблеми. Саме тому ми обрали Андрія Шатирко та Євгенія Федяя для участі в серіалі. Пан Федяй є діючим тренером наших топових курсів. Його знають, йому довіряють, як і пану Шатирко. Він гарно і зрозуміло доносить інформацію», — підкреслила Head of PR & Communications «Цитрус» Діана Шмир. 

«80% всіх українців, які користуються Інтернетом, дивляться YouTube хоча б раз на місяць. Більшість людей проводять у YouTube від 40 хвилин на тиждень. YouTube — це одна з головних платформ, де люди дивляться, що їм цікаво у сфері навчання, у сфері новин, включаючи політику, у сфері спорту, розваг. YouTube виконує багато місій — хтось стає блогером, хтось експертом, хтось просуває власний бізнес, хтось рухає соціальну ідею», — заявив Youtube-спеціаліст Андрій Шатирко. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.