Українські підприємства отримають 6 мільйонів гривень на розвиток бізнесу

  Перегляди 564

Стартує грантова програма EasyBusiness Grant за підтримки Мінцифри. Мета — підтримати український бізнес під час повномасштабного російського вторгнення і надати гранти на суму до 366 тисяч гривень для мікро-, малих та середніх підприємств. Загальний бюджет конкурсу — понад 6 мільйонів грн.

«Успішна робота малого та середнього бізнесу — це частина стійкої економіки та одна із цеглин повоєнного відновлення. Завдяки грантам зможемо допомогти 15 українським підприємцям зберегти або створити робочі місця, підвищити ефективність бізнесу, збільшити продажі або вийти на нові ринки», — Дмитро Ливч, голова правління ГО EasyBusiness.

Хто може взяти участь у програмі?

Офіційно зареєстровані в Україні приватні бізнеси (юридичні особи та ФОП), які відкрились до 1 січня 2023 року та відповідають офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства. Максимальна кількість працівників — 250 осіб, максимальний річний дохід — 50 мільйонів євро.

Подати заявку на участь у програмі та переглянути деталі можна за посиланням — https://www.easybusiness.in.ua/media/easybusiness-grant/

Дедлайн подання: 6 червня 2023 року. Переможців програми оголосять 23 липня за результатами навчання та пітчингу.

«Після початку повномасштабного вторгнення українські підприємці не тільки змогли вистояти та адаптувалися, а й продовжують розвиватися, створювати нове і суттєво підтримувати економіку. Наше завдання — допомагати українському бізнесу. Саме на це й націлена програма Easy Business Grant», — повідомив керівник Центру економічного відновлення Кирило Криволап

Отримані кошти можна використати на: 

  • капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку
  • послуги / інноваційні рішення / сертифікацію — усе, що сприятиме ефективності бізнесу
  • операційні витрати (частково), якщо вони необхідні для забезпечення якісного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту. 

Програма Easy Business Grant діє в межах проєкту «Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСБ» і реалізується EasyBusiness за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес за сприяння Центру економічного відновлення. Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт