СЕО Uber прибув до Києва та оголосив про новий внесок через UNITED24

  Перегляди 317

Свій візит в Україну CEO Uber Дара Хосровшахі розпочав із зустрічі з Віцепрем’єр-міністром – Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим. Обговорили масштабну підтримку України з боку компанії у 2022 році, зобов’язання Uber продовжити її у 2023-му, а також ще один внесок у сумі 1 500 000 $ через UNITED24.

На початку грудня UNITED24 у партнерстві з Uber започаткували міжнародний збір Keep Ukraine Moving на реанімобілі та розповіли історії хоробрих українських водіїв, які допомагають країні та рятують життя під час війни. Загальна сума збору та пожертви, яку зробила сама компанія, сягнула 1 500 000 $.

Під час зустрічі з Михайлом Федоровим Дара Хосровшахі оголосив про новий внесок Uber на машини швидкої допомоги типу С. Компанія перекаже ще 1 500 000 $, подвоївши збір. Тож загальний внесок Uber усього за один місяць партнерства з UNITED24 складе 3 000 000 $.

«Підтримка провідних світових компаній важлива як ніколи. Адже всесвітньо відомі бренди дозволяють не тільки збирати кошти для нашої країни, яка захищає себе понад десять місяців, але й допомагають тримати Україну в фокусі уваги всього світу.  Я вдячний команді Uber за численні ініціативи, які вона реалізувала протягом 2022 року, та за партнерство з платформою UNITED24. Завдяки цій підтримці ми зможемо забезпечити героїчних українських медиків машинами швидкої допомоги, які врятують тисячі життів», — наголосив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України.

Зі свого боку команда Uber запевнила, що підтримуватиме медичну галузь, освіту, культуру та неурядові організації до кінця 2023 року. 

«Ми вдячні користувачам Uber з усього світу, які підтримали Україну та зробили внесок у межах кампанії Keep Ukraine Moving, започаткованої у тісному партнерстві з UNITED24. Натхненні хоробрістю та героїзмом українських водіїв та інших громадян, сьогодні ми робимо додатковий внесок на критично необхідні машини швидкої допомоги й зобов’язуємося надавати підтримку доти, доки триватиме ця жахлива війна», — підкреслив Дара Хосровшахі.

Окрім співпраці з UNITED24, компанія Uber продовжить надавати безплатні поїздки тимчасово переміщеним особам, лікарям, медсестрам і працівникам критичної інфраструктури. Допомагатиме міністерствам культури, освіти та науки, охорони здоров'я. Також упродовж 2023 року безкоштовно доставлятиме необхідні харчові продукти, медикаменти, зимові притулки та матеріали для відбудови житла. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт