Online-виставка для підприємців на порталі Дія.Бізнес

Прес-офіс Міністерства
11 листопада 2022, 13:00
  Перегляди 685

Центр підприємництва та інновацій Startup Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) запрошують представників українського бізнесу приєднатись до участі в онлайн-виставці на порталі Дія.Бізнес, яка пройде в межах Global Entrepreneurship Week з 14 до 20 листопада 2022 року.

GEW щороку об'єднує мільйони підприємців з понад 180 країн світу задля відзначення та розширення можливостей для бізнесу в кожній країні. Цьогоріч заходи, проведені в межах GEW, в Україні будуть присвячені тим підприємцям та компаніям, які продовжують свою діяльність попри війну та тримають економічний фронт країни. 

Стати експонентом онлайн-виставки на порталі Дія.Бізнес — це чудова можливість безоплатно заявити про себе на національному рівні, привернути увагу аудиторії до бізнесу, збільшити впізнаваність бренду, залучити нових клієнтів та партнерів, а також обмінятися досвідом з іншими підприємцями.

Подати заявку на участь в онлайн-виставці на порталі Дія.Бізнес можуть представники МСБ, які: 

  • розпочали свою підприємницьку діяльність після 24 лютого 2022 року;
  • постраждали від російської агресії;
  • релокували бізнес;
  • функціонують під керівництвом жінок;
  • ведуть соціальне підприємництво.

Дедлайн подання заявок триватиме до 20 листопада 2022 року (включно).

Щоб стати учасником онлайн-виставки, необхідно заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/rMrZidQ

Після завершення Global Entrepreneurship Week Ukraine 2022 профіль компаній-учасниць буде збережено на порталі Дія.Бізнес на постійній основі. 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт