Мінцифра відкриє центр Дія.Бізнес у Черкасах у 2021 році

alt 401

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, за підтримки компанії UKRAVIT планують відкрити центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Черкасах. 

Технічним партнером центру Дія.Бізнес стане компанія ХУАВЕЙ УКРАЇНА. 

Також у Черкасах вперше пілотуватиметься додатковий формат — консалтинговий стенд Дія.Бізнес. На стенді можна буде дізнатись більше інформації про проєкт Дія.Бізнес, безкоштовні можливості для підприємців, освітні програми, а також користуватись послугою швидкого офлайн-консалтингу.

На початку лютого 202 року за умови закінчення прогнозованого локдауну відбудеться відкриття стенду Дія.Бізнес в одному з торгових центрів Черкас. 

Одночасно з відкриттям стенду відбудеться презентація проєкту центру підтримки підприємців Дія.Бізнес черкащанам, під час якої озвучать усі деталі, включно з форматом, датою відкриття та місцем знаходження центру. 

Нагадаємо, 1 липня 2020 року національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій перший центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Харкові. 

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.