Мінцифра спільно з Netpeak запускає серію безкоштовних вебінарів про інтернет-маркетинг для підприємців

Прес-офіс
17 серпня 2020, 14:52
alt 2557
alt 3

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Netpeak запускає серію практичних вебінарів «Інтернет-маркетинг для підприємців. Практичні вебінари від Дія.Бізнес і Netpeak». 

Проєкт передбачає безкоштовні 60-хвилинні онлайн-навчання на теми рекламних кампаній в Google Ads, SEO-оптимізації, email-маркетингу. 

Ефіри будуть транслюватися на Facebook-сторінці Дія.Бізнес.  

Для участі необхідно зареєструватися: https://forms.gle/sPkXgTFsMFPsYRHNA 

Повний графік ефірів:

25 серпня 2020. Тема — Інтернет-маркетинг: інструкція з експлуатації. Спікер — Юрій Грузинський, Head of Enterprise Department, Netpeak. 

1 вересня 2020. Тема — Типи рекламних кампаній в Google Ads. Спікер — Олександра Захарова, Middle PPC-Specialist, Netpeak. 

8 вересня 2020. Тема — Як вести рекламні кампанії в Google Ads під час кризи. Спікер — Микола Зуб, Middle PPC-Specialist Netpeak. 

15 вересня 2020. Тема — SEO-оптимізація на етапі створення нового сайту. Спікер — Микола Новіков, Middle SEO-Specialist, Netpeak.

22 вересня 2020. Тема — Як просувати мобільний додаток в Google Ads. Спікер — Максим Сокол, Middle Mobile PPC-Specialist, Netpeak.

29 вересня 2020. Тема — Email-маркетинг, який точно працює. Спікер — Денис Золотарьов, Head of Email Marketing Department, Netpeak. 

Нагадаємо, що Дія.Бізнес  — масштабний національний проєкт з розвитку підприємництва, який має онлайн- і офлайн-складові. Онлайн-складова — це Національна онлайн-платформа для підприємців https://business.diia.gov.ua. Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки та хабів для підприємців. Окрім консультацій, підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Харків став першим містом, де відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Netpeak — агентство інтернет-маркетингу, яке з 2006 року допомагає розвивати бізнес онлайн більш ніж 2000 проєктам у різних нішах та країнах. Основні спеціалізації агенції: SEO, контекстна реклама (PPC), email-маркетинг, SMM, створення лендінгів та просування мобільних додатків (ASO та ASA). Netpeak преміум-партнер Google, а з 2020 року ще й маркетинг- та преміум-партнер Facebook.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.