Харків став першим містом, де відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Прес-офіс
28 травня 2020, 14:06
  Перегляди 3896

28 травня 2020 року в Харкові у рамках Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційованим Міністерством цифрової трансформації України, відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.  

Партнерами та спонсорами, завдяки яким реалізовується проєкт, стали Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Регіональний партнер — Офіс реформ Харкова.

 «Ми хочемо, щоб у кожному місті, не тільки великому, але й маленькому, був такий Центр підтримки підприємців. Ми хочемо розбудовувати екосистему для підприємців, надавати можливості для освіти, для доступного консалтингу. Адже є дуже багато підприємців у регіонах, які хотіли би перевести свій бізнес в онлайн, але не знають, як це зробити, або думать, як змінити бізнес-модель чи який новий продукт їм вивести на ринок. І саме такі консалтингові зони для підприємців і консалтингові зони зможуть їм допомогти», — підкреслила заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан під час онлайн-екскурсії хабом Дія.Бізнес.

Онлайн-екскурсія хабом Дія.Бізнес доступна на сторінці Дія у Facebook:

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/videos/273389873709475 

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/videos/268142971231181 

«Для Visa підтримка підприємців наразі є одним із глобальних пріоритетів, який ми впроваджуємо і в Україні, розвиваючи декілька програм освіти та розвитку для малого і середнього бізнесу. Співробітництво Visa і Міністерства цифрової трансформації є одним із напрямків нашої програми і ще однією можливістю поширення інноваційних цифрових рішень. Відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною збіглося в часі, коли відновити впевненість та отримати допомогу підприємцям вкрай необхідно! Переконана, що відкриття таких центрів в Україні посилить підприємницькі можливості і допоможе з сучасними інструментами для реалізації амбітних планів», — відзначила Віра Платонова, старший віце-президент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

«Партнерство ХУАВЕЙ УКРАЇНА з Міністерством цифрової трансформації спрямоване на інтеграцію цифрових рішень і сучасних технологій у бізнес з метою розбудови ефективної та дієвої екосистеми», — зазначив Ма Ці, директор ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА».

«Ми дуже раді, що саме Харків став першим містом, де відкривається центр підтримки підприємців. Наша команда долучилась до реалізації цього проєкту разом з Міністерством, адже Харків є пілотом у багатьох проєктах цифрової трансформації. Ми разом працювали над тим, щоб відчинити двері центру. Поки що в режимі карантину,  для онлайн-консультацій та онлайн-продуктів, але вже незабаром карантин закінчиться, і центр буде працювати для всіх, хто бажає отримати консультацію щодо своєї бізнес-діяльності, навчитись системного підприємництва чи протестувати свій продукт перед продажем», — сказала PM проєкту від Регіонального партнеру — «Офісу реформ Харкова» — Дар’я Михайлюта. 

Через карантин Центр підтримки підприємців у Харкові запрацює в червні 2020 року. 

Протягом 2020 року Міністерство цифрової трансформації планує запустити три центри підтримки підприємців для представників малого та середнього бізнесу. 

 

Одночасно із технічним відкриттям центру підтримки підприємців у Харкові з’явилась можливість онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку на порталі Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт