Харків став першим містом, де відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Прес-офіс
28 травня 2020, 17:06
alt 1630

28 травня 2020 року в Харкові у рамках Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційованим Міністерством цифрової трансформації України, відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.  

Партнерами та спонсорами, завдяки яким реалізовується проєкт, стали Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Регіональний партнер — Офіс реформ Харкова.

 «Ми хочемо, щоб у кожному місті, не тільки великому, але й маленькому, був такий Центр підтримки підприємців. Ми хочемо розбудовувати екосистему для підприємців, надавати можливості для освіти, для доступного консалтингу. Адже є дуже багато підприємців у регіонах, які хотіли би перевести свій бізнес в онлайн, але не знають, як це зробити, або думать, як змінити бізнес-модель чи який новий продукт їм вивести на ринок. І саме такі консалтингові зони для підприємців і консалтингові зони зможуть їм допомогти», — підкреслила заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан під час онлайн-екскурсії хабом Дія.Бізнес.

Онлайн-екскурсія хабом Дія.Бізнес доступна на сторінці Дія у Facebook:

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/videos/273389873709475 

https://www.facebook.com/diia.gov.ua/videos/268142971231181 

«Для Visa підтримка підприємців наразі є одним із глобальних пріоритетів, який ми впроваджуємо і в Україні, розвиваючи декілька програм освіти та розвитку для малого і середнього бізнесу. Співробітництво Visa і Міністерства цифрової трансформації є одним із напрямків нашої програми і ще однією можливістю поширення інноваційних цифрових рішень. Відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною збіглося в часі, коли відновити впевненість та отримати допомогу підприємцям вкрай необхідно! Переконана, що відкриття таких центрів в Україні посилить підприємницькі можливості і допоможе з сучасними інструментами для реалізації амбітних планів», — відзначила Віра Платонова, старший віце-президент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

«Партнерство ХУАВЕЙ УКРАЇНА з Міністерством цифрової трансформації спрямоване на інтеграцію цифрових рішень і сучасних технологій у бізнес з метою розбудови ефективної та дієвої екосистеми», — зазначив Ма Ці, директор ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА».

«Ми дуже раді, що саме Харків став першим містом, де відкривається центр підтримки підприємців. Наша команда долучилась до реалізації цього проєкту разом з Міністерством, адже Харків є пілотом у багатьох проєктах цифрової трансформації. Ми разом працювали над тим, щоб відчинити двері центру. Поки що в режимі карантину,  для онлайн-консультацій та онлайн-продуктів, але вже незабаром карантин закінчиться, і центр буде працювати для всіх, хто бажає отримати консультацію щодо своєї бізнес-діяльності, навчитись системного підприємництва чи протестувати свій продукт перед продажем», — сказала PM проєкту від Регіонального партнеру — «Офісу реформ Харкова» — Дар’я Михайлюта. 

Через карантин Центр підтримки підприємців у Харкові запрацює в червні 2020 року. 

Протягом 2020 року Міністерство цифрової трансформації планує запустити три центри підтримки підприємців для представників малого та середнього бізнесу. 

 

Одночасно із технічним відкриттям центру підтримки підприємців у Харкові з’явилась можливість онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку на порталі Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.