Мінцифра спільно з Академією ДТЕК запускає серію ефірів про ефективний менеджмент

Прес-офіс
28 липня 2020, 11:46
alt 1108

Міністерство цифрової трансформації України в рамках проєкту Дія.Бізнес спільно з Академією ДТЕК запускає серію ефірів «Ефективні управлінці. Серія ефірів від Academy DTEK». 

Проєкт передбачає безкоштовні 60-хвилинні ефіри на теми лідерства, клієнтоорієнтованості, ведення переговорів. Спікери — лектори та досвідчені бізнес-тренери Academy DTEK.

Ефіри будуть транслюватися на Facebook-сторінці Дія.Бізнес.  

Для участі необхідно зареєструватися: https://forms.gle/NPNY7zqnfKjHG5D99 

Повний графік ефірів:

3 серпня, 17.00-18.00. Тема — Лідерство в умовах невизначеності. Спікер — Валерія Заболотна, ректор Academy DTEK. 

6 серпня, 17.00-18.00. Тема — Клієнтоорієнтованість — основа прибуткового бізнесу. Спікер — Тетяна Шерман, керівник департаменту зі взаємодії із зовнішніми клієнтами Academy DTEK.

10 серпня, 17.00-18.00. Тема — Ефективність в емоційних ситуаціях. Спікер — Ольга Ісакієва, бізнес-тренер Academy DTEK.

13 серпня, 17.00-18.00. Тема — Переговори WIN-WIN: Гарвардський метод. Спікер — Ольга Дудник, бізнес-тренер, коуч, асессор. 

17 серпня, 17.00-18.00. Тема — Ірраціональні рішення та чому ми їх приймаємо. Спікер — Олег Шаповалов, менеджер програм з цифрової трансформації Academy DTEK. 

20 серпня, 17.00-18.00. Тема — Як сила волі впливає на ефективність підприємця. Спікер — Євгенія Кузьминська, керівник департаменту з розвитку персоналу DTEK.  

Нагадаємо, що Дія.Бізнес  — масштабний національний проєкт з розвитку підприємництва, який має онлайн- і офлайн-складові. Онлайн-складова — це Національна онлайн-платформа для підприємців із безкоштовним консалтингом, онлайн-школою і картою інфраструктури підтримки підприємців. Платформа також працює як ресурс із корисними сервісами та можливостями, кейсами та актуальними новинами для МСБ. Портал доступний за посиланням: https://business.diia.gov.ua

 

Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки та хабів для підприємців. Крім консультацій, підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Харків став першим містом, де відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.