Мінцифра разом з Impact Force та партнерами запустили бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців

  Перегляди 1387

Подати заявки на участь в акселераторі Impact Business зможуть підприємці, чиї бізнеси спрямовані на відновлення найбільш постраждалих під час війни галузей економіки.  

17 січня 2023 року в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі Мінцифра разом з партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії. 

Взяти участь зможуть активні компанії, зареєстровані в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України та створенню позитивного та довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», — Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу і включення фактору соціального впливу до бізнес-стратегії. Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів. 

«Підтримка розвитку бізнесу в Україні є одним із пріоритетів для Міністерства цифрової трансформації. Повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло на звичний хід розвитку бізнесу, а отже має великий вплив на економіку всієї країни. У Міністерстві ми реалізуємо багато ініціатив, щоби підтримати підприємців, забезпечити їх ресурсами, знаннями, натхненням та можливостями розпочати та масштабувати власну справу, незважаючи на всі обставини. Ми віримо, що програма акселерації Impact Business посилить позиції підприємців на ринку в ці часи безпрецедентних викликів та стане частиною позитивного впливу на післявоєнну економіку», — Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, Міністерства цифрової трансформації України.

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 000 євро на команду. 

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту "Collaborate for Impact", який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

«Повномасштабна російська агресія змінила наше бачення щодо ролі бізнесу у суспільстві. Вже є зрозумілим той факт, що бізнес не може працювати за старими правилами: продаю товар — отримаю прибуток. Україна потребує відновлення, а отже бізнес має стати відповідальним і не лише генерувати прибуток, але й привносити якісні зміни. Соціальний вплив має бути одним з ключових показників розвитку кожного бізнесу. Відновлення України у різних галузях потребуватиме швидких інноваційних рішень з великим соціальним впливом. Саме тому важливою складовою акселераційної програми буде фокус на соціальний вплив, технології його формування та вимірювання», — Альона Калібаба, співзасновниця SILab Ukraine та СЕО Українського соціального венчурного фонду / Ukrainian Social Venture Fund

UPD: Термін подачі заявки для участі у бізнес-акселераторі Impact Business продовжено до 28 лютого. Дізнатися умови і подати заявку: https://www.impactbusinessua.org

«Дослідження чітко показує: коли процвітає соціальний бізнес, процвітають громади. Коли процвітають громади, процвітають нації. Для нас велика честь підтримувати цих майбутніх героїв зусиль із відновлення, які обирають важкий, але корисний шлях побудови бізнесу, що підтримує економічне відновлення, одночасно надаючи пріоритет соціальному благополуччю та екологічній стійкості», — Марк Горошовскі, співзасновник та головний виконавчий директор MovingWorlds.org

«Об’єднання Impact Force з потужними технологічними та урядовими партнерами є чітким свідченням того, що співпраця є критично важливою — як для відновлення України, так і для майбутнього реагування на глобальні кризи. Як Tech To The Rescue, ми пишаємося тим, що підтримали проєкт Impact Force разом із 115 іншими ініціативами, спрямованими на використання технологій для гуманітарного реагування. Маючи близько 700 технологічних компаній, які все ще бажають долучитися до проєктів pro bono для України, ми продовжуємо нашу місію з налагодження ще більш ефективної співпраці», — Деніел ДіДжіусто, співзасновник Tech To The Rescue.

«Сприяння розвитку підприємництва відіграватиме життєво важливу роль у відновленні економіки України та її позицій у регіоні. Завдяки правильному поєднанню технологій та досвіду Impact Business надасть ключові ноу-хау та консультації, що дозволить місцевим підприємцям зосередитися на тому, що дійсно має значення. Як технологічний партнер програми, я радий, що наші люди змогли підтримати Україну своїми навичками та знаннями», — Марек Таларчик, генеральний директор Netguru.

«Ми підтримуємо розвиток українського підприємництва, що є надзвичайно важливим для відновлення економіки України. 25 компаній-учасників першої хвилі акселератора отримають знання та допомогу для вдосконалення своєї професійної діяльності та привнесення соціального складника у свою роботу. Соціальний бізнес є найбільш перспективною моделлю підприємництва, яка із часом доводить свою ефективність», — Анна Огренчук, керуючий партнер Юридичної групи LCF

Програма бізнес-акселератора Impact Business Accelerator, ініційована громадською організацією Impact Force, відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за підтримки Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві з SiLab Ukraine, MovingWorlds.org, Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт