Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia нададуть понад 400 млн грн до фонду UNITED24 для цифрової розбудови України

  Перегляди 2209

Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia нададуть понад 400 млн грн (понад $13 млн) благодійних внесків у фонд United24. Це перші технологічні компанії, що дали гроші на розбудову цифрової держави.

«У жодній іншій країні світу у компаній не буде такого шансу долучитися до впровадження найпередовіших технологій на державному рівні. Ми дуже вдячні Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia, які одними з перших підтримали розвиток цифрової України у рамках United24. Дуже приємно, що саме український бізнес першим підтримав нашу ініціативу», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Також на конференції Ukrainian Recovery Conference Мінцифра підписала меморандуми про співпрацю із трьома компаніями – Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia.

«За 25 років свого існування Київстар інвестував більше 6 мільярдів доларів в економіку України та розвиток телеком-ринку. Сьогодні ми заявили про наміри виділити для країни 300 000 000 грн допомоги, які будуть використані для відбудови цифрової інфраструктури та протидії інформаційним загрозам з боку держави-агресора. Своїм прикладом ми хочемо надихнути інші українські та зарубіжні компанії підтримати ініціативу Президента України зі збору пожертв на користь найскорішого відновлення мирного майбутнього нашої держави», – зазначив президент компанії Київстар Олександр Комаров.

Цифрова інфраструктура виявилася найбільш стійкою та ефективною під час повномасштабної війни. Цифровізація стане одним з ключових елементів для успішного відновлення країни після війни. 

«З перших днів війни ми з державою працюємо єдиною командою. Допомагаємо країні своїми технологіями, міжнародною експертизою та інвестиціями. Тому що віримо у високотехнологічну Україну, яку світ ще побачить після нашої перемоги», — сказала Ольга Устінова, генеральний директор Vodafone Україна.

Разом із глобальними технологічними компаніями ми створимо нову модель державно-приватного партнерства та першу у світі країну гідності та технологій.

«Україна – наш спільний дім, дім людей зі сталевим характером та великим серцем. Працівники Датагруп-Volia, так само, як наші колеги з інших компаній галузі, героїчно працюють 24/7, щоб у кожного українця, компанії та держави був зв’язок – це наш фронт, наш внесок у перемогу. Попереду ще багато завдань із захисту та відновлення цифрової інфраструктури країни, тому потрібна допомога кожного. Я хотів би закликати інші компанії галузі також долучитися до підтримки United24 та ініціатив Мінцифри», — прокоментував подію Михайло Шелемба, генеральний директор Датагруп-Volia.

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт