Інновації в освіті: Genesis проведе масштабну конференцію для освітян за підтримки Мінцифри та МОН

  Перегляди 378

IT-компанія Genesis разом з Мінцифрою та Міносвіти запускає першу масштабну конференцію для освітян Innovating Education. Подія відбудеться 3 червня та стане майданчиком, де представники закладів освіти, бізнесу та держави обговорять використання цифрових технологій у навчанні та IT-освіті. 

Український IT-сектор дуже швидко розвивається та постійно потребує нових фахівців, щоб залишатися конкурентним на світовому ринку. Тому Genesis запускає щорічну конференцію, яка допоможе розвивати інноваційну країну, де особливе місце посідають технології та розвиток ІТ-освіти.

Тема першої конференції — Взаємодія держави та IT-бізнесу. Серед спікерів — Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, співзасновник та CEO Genesis Володимир Многолєтній. 

Під час події обговорять: 

  • інноваційні технології в освіті

  • співпрацю держави та продуктового ІТ-бізнесу для модернізації навчання

  • підготовку студентів до роботи в ІТ

  • розвиток ІТ-підприємництва та бізнес-навичок у студентів

Взяти участь у події офлайн або онлайн можуть керівники закладів освіти, викладачі вишів, освітяни, які впроваджують цифрові технології, а також усі, хто цікавиться освітніми інноваціями. 

Для цього потрібно зареєструватися на сайті конференції.

Більше деталей та програма заходу доступні за посиланням https://bit.ly/innovating_education_mintsifra.

Конференція відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт