23 квітня відбудеться презентація відеопроєкту «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень»

Прес-офіс
22 квітня 2020, 13:47
alt 284

23 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Фондом Ріната Ахметова та Асоціацією анестезіологів України презентують відеопроєкт про те, як працюють апарати штучної вентиляції легень. 

Апарати штучної вентиляції легень стали медичним обладнанням №1 в умовах боротьби з COVID-19. За них розгорнулась справжня гонка на світових ринках. Оскільки саме ці апарати допомагають рятувати життя тих, у кого коронавірус спричиняє тяжкі ускладнення. 

Оглядовий серіал складається з трьох серій у форматі міні-інтерв’ю. Відеоінструкції підготував Денис Сурков, завідуючий відділом анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених обласної клінічної лікарні Дніпра, кандидат медичних наук, викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Дніпропетровської медакадемії МОЗ України. 

Відеопроєкт буде доступний на платформі Дія.Цифрова освіта

Участь у презентації відеопроєкту візьмуть:

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова
  • Сергій Дубров, президент Асоціації анестезіологів України, професор, головний спеціаліст МОЗ за фахом «Анестезіологія»

Трансляція презентації розпочнеться 23 квітня об 11:00 на Youtubе-сторінці Кабміну. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.