Новини

Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '
Як користуватися цифровими паспортами у Дії? 'Як користуватися цифровими паспортами у Дії? '

Як користуватися цифровими паспортами у Дії?

Переглянути
Два місяці платформи UNITED24: понад 76,8 млн доларів внесків та Армія дронів
За два місяці роботи фандрейзингової платформи UNITED24, сума благодійних внесків склала понад 76,8 млн доларів (понад 2,2 млрд грн) з 90 країн світу. Минулого тижня UNITED24 оголосили окремий збір у межах проєкту «Армія дронів». Проєкт передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. За перші дні на дрони пожертвували майже 7 млн доларів (понад 200 млн гривень).
Мінцифра запускає Digital4Freedom — міжнародну ініціативу стрімкого відновлення та розвитку України через інновації та цифровізацію
Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров презентував ініціативу та проєкти цифрового відновлення й розвитку України.
Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia нададуть понад 400 млн грн до фонду UNITED24 для цифрової розбудови України
Київстар, Vodafone та Датагруп-Volia нададуть понад 400 млн грн (понад $13 млн) благодійних внесків у фонд United24. Це перші технологічні компанії, що дали гроші на розбудову цифрової держави.
Розпочинаємо бета-тестування пенсійного посвідчення та е-посвідки в Дії: як взяти участь
Невдовзі розпочнеться тестування двох нових документів у застосунку Дія — пенсійного посвідчення та посвідки на тимчасове або постійне проживання. Взяти участь можна за цим посиланням.
Кембриджський університет допоможе 30 українським студентам і науковцям продовжити навчання
Один із найпрестижніших університетів Великої Британії та світу — Кембриджський університет — запускає новий пакет підтримки для студентів і науковців, переміщених через війну в Україні.
Уряд запускає проєкт єРобота: як подати заявку на отримання гранту через портал Дія
Уряд запускає проєкт єРобота. Відсьогодні на порталі Дія можна подати заявку на отримання гранту від держави на розвиток бізнесу.
Цифрова грамотність під час війни. Навчайтеся на оновленій платформі Дія.Цифрова освіта
Повномасштабна війна супроводжується безпрецедентно величезною кількістю ворожої дезінформації, фейків і маніпуляцій. Неправдивий контент охоплює мільйони українців із метою деморалізувати громадян і дискредитувати ЗСУ. Тому Мінцифра активізує зусилля щодо боротьби на інформаційному фронті.
Генштаб ЗСУ, Мінцифра та UNITED24 збирають Армію дронів
Комплексна програма включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.
Михайло Федоров на зустрічі з дипломатами країн G7: «Україна має стати найзручнішою державою для наших громадян»
Технологічна галузь має стати фундаментом відновлення України після перемоги в повномасштабній війні. Про це під час зустрічі з послами країн G7 заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Запускаємо безоплатне навчання для підприємців про цифрову трансформацію бізнесу в умовах війни
Освітній проєкт «Цифровізація бізнесу: як зростати в умовах війни» покликаний надати бізнесу дієві інструменти цифрової трансформації, показати, як доставляти клієнту якісний користувацький досвід і навіть нарощувати прибуток. Війна не зупинить розвиток.
Школа онлайн-аукціонів від Мінцифри та «Прозорро.Продажі»: що таке приватизація
На платформі Дія.Цифрова освіта вийшов восьмий модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, який розробили експерти ДП «Прозорро.Продажі» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». У цій частині навчального курсу ви дізнаєтесь, що таке приватизація та відчуження: у чому відмінності та як відбуваються аукціони.
Мінцифра запускає новий проєкт IT Generation для навчання ІТ-спеціальностей
Мінцифра разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проєкт IT Generation. Завдяки йому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT. У липні почнеться прийом заявок від шкіл. А вже в серпні — від студентів. Проєкт реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Проєкту ПРООН «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні».
Мінцифра та шведсько-український проєкт PROSTO передали техніку до 13 ЦНАПів постраждалих громад
13 постраждалих громад Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Житомирщини отримали антикризову підтримку для відновлення роботи ЦНАПів від шведського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» за координації Міністерства цифрової трансформації України.
Мінцифра та Міністерство цифровізації Японії підпишуть меморандум про співпрацю
Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зустрівся з Міністеркою цифровізації Японії Карен Макішима. Це була перша офіційна зустріч між міністерствами обох країн.
Мінцифра запускає освітній проєкт IT Generation для навчання IT-спеціальностей
ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників, попри повномасштабну війну.
За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг
Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.
PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня
Сервіс міжнародних платежів PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня цього року. Про це СЕО компанії Ден Шульман повідомив у листі до Віцепрем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
Українці за кордоном відкрили 170 тисяч рахунків у Revolut
Від початку повномасштабної війни українці, що виїхали за кордон, відкрили 170 тисяч банківських рахунків у фінтех-компанії Revolut.
Україна отримала статус кандидата на членство в Європейському Союзі
Вищий політичний орган ЄС Європейська Рада 23 червня 2022 року одноголосно ухвалила історичне рішення — усі 27 лідерів держав ЄС проголосували за надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі.
За підтримки Мінцифри та Visa відкрили проєктний офіс West Ukraine Digital
Розвинений регіон у галузі цифровізації важливий для прогресивного руху в секторальних напрямах — економіці, інфраструктурі, освіті й медицині, транспорті, туризмі та безпеці, а також є запорукою стабільності економіки та розвитку країни в цілому.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт