Вакансії в #мінцифра

Головний проєктний менеджер

Робота полягає в ефективній взаємодії, комунікації з учасниками проєктів, замовниками та стейкхолдерами.

Business Analyst

Шукаємо людину, для якої розуміння проблематики та можливостей бізнесу є дотичними точками професійної діяльності.

Team Lead | Senior QA (QA Team)

Для якісного програмного забезпечення, ми шукаємо людину, яка сприятиме вдосконаленню процесу тестування, автоматизації тестів, знань та робочої практики.

UI/UX Designer

Ми шукаємо веб-дизайнера, який пройшов довгий шлях становлення і розвитку, й врешті переродився в UI/UX.

Team Lead | Senior (Backend Team)

Для “dream team” потрібна людина, яка стане прикладом для команди розробників! Ваша ціль — це впровадження високоякісних сервісів? Розвиток та здорові відносини між членами команди? Тоді ви саме той, кого ми шукаємо!

Team Lead (Android team)

Нам потрібен сильний керівник команди розробників! На ваші плечі ляже відповідальність за те, щоб кожен член команди міг упоратись зі своїми завданням якісно, вчасно та відповідно до запиту замовників!

PM

Ми в активному пошуку людини, для якої немає недосяжних цілей в рамках ведення проєктної діяльності. Саме ви маєте очолити та досягти дзену в нескінченному потоці роботи, ресурсах, часу, якості та приборкати можливі ризики!

Digital Transformation Project Manager

Міністерство цифрової трансформації шукає сильного Project Manager для управління і координації проєктів цифрової трансформації в різних галузях.

Графічний дизайнер

Шукаємо творців з креативним баченням, нестандартними ідеями та натхненням для їх втілення. Треба буде розробляти сайти, лендінги, пресволи, постери та багато іншого кольорового та інформативного.<br/>Якщо ви дизайнер, який працює за покликом душі, а не за шаблоном, чекаємо на вас у команді.

Back-end розробник

Diia Comapany шукає професійного Back-end розробника, що буде відповідати за створення “серверної” частини у веб-додатках.

Middle Business Analyst

Шукаємо людину, для якої розуміння проблематики та можливостей бізнесу є дотичними точками професійної діяльності.

QA

Розшукуємо професіонала, який зможе забезпечити якість ПЗ, буде займатися ручним тестуванням веб-сайтів та мобільних додатків, а також аналізом та створенням тестової документації.

iOS розробник

Diia Company шукає людину, яка зможе створити продукт, яким буде приємно та зручно користуватись.

Android Software Engineer

Ми шукаємо людину, яка спроможна зробити не просто застосунок, а оптимізований, гарний, з підтримкою оновлень та розширень.

Менеджер контакт-центру Дія

Мінцифра шукає менеджера контакт-центру Дія. Ця вакансія — ідеальна можливість для студентів-випускників та людей, що хочуть розпочати кар‘єру у сфері діджитал.

DevOps Engineer

Diia Company розшукує людину, яка зможе максимально підвищити передбачуваність, ефективність та безпечність розробки ПЗ.

Юрисконсультант

Міністерство цифрової трансформації шукає юрисконсульта, який працюватиме в межах технічного завдання проєктів та надаватиме послуги з юридичного аналізу нормативно — правової бази.

Project Manager

Ми у пошуках Project manager для управління і координації проєктів цифрової трансформації в різних галузях.

Кадрові документи