Центр Дія.Бізнес у Бучі: Мінцифра запрошує на офіційне відкриття за участі Михайла Федорова
10 грудня 2021 року о 12:00 відбудеться офіційне відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі на Київщині. Це нова, сучасна та простора локація площею 280 квадратних метрів, що надаватиме корисні послуги місцевим підприємцям: від безоплатних консультацій і бізнес-подій до пошуку інвесторів та тестування продукту на pop-up-локації перед виходом на ринок.
Мінцифра підписала Меморандум з Асоціацією відкритих міст для розвитку регіональної цифровізації
Міністерство цифрової трансформації України та Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» співпрацюватимуть у сфері регіональної цифровізації та цифрової трансформації територіальних громад. 1 грудня підписали відповідний Меморандум.
На Волині перший навчальний заклад переходить у режим «без паперів»
Луцький національний технічний університет став першим навчальним закладом на Волині, який під'єднав Дія.QR. Завдяки цьому університет перейде у режим «без паперів».
У межах проєкту «Безпечна Полтавщина» почали створювати єдину систему відеоспостереження
Продовжується реалізація найбільшого проєкту цифровізації Полтавського регіону «Безпечна Полтавщина» — першої в області системи централізованого відеоспостереження.
Затверджено проєкт «Цифрова Черкащина» на 2022‒2024 роки
26 листопада 2021 року Черкаська обласна рада схвалила Регіональну програму інформатизації на 2022‒2024 роки «Цифрова Черкащина».
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт