Усі 60 громад Полтавщини підключені до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)
Відтепер органи місцевого самоврядування, державної влади, підприємства та організації можуть обмінюватися електронними документами швидко, зручно, безпечно та без зайвих паперів.
Перший ідеатон у Львові за участі лідерів-інноваторів з усієї України
Протягом кількох місяців Мережа захисту національних інтересів «АНТС» збирала ідеї розвитку громад від найактивніших українців. Найамбітніші проєктні пропозиції обиратиме експертна комісія на першому ідеатоні у Львові. 17 січня в Будинку воїна учасники з різних областей разом із менторами доопрацюють власні ідеї для розв'язання реальних проблем у своїх громадах та презентують їх перед відбірковою комісією.
У Львові запрацював новий Портал мешканця для надання електронних послуг
У Львові запущено Портал мешканця, який допоможе зібрати всі муніципальні послуги для жителів міста на єдиній платформі. Запуск порталу є одним із ключових завдань Програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021–2025 роки.
Дніпропетровщина отримала відзнаку на саміті в Кореї за ініціативу «Партнерство “Відкритий уряд”»
Дніпропетровська область отримала відзнаку Координаційної ради ініціативи ПВУ за значний особистий внесок у впровадження та розвиток в Україні ініціативи «Партнерство “Відкритий уряд”». Область стала однією з учасниць першої хвилі з реалізації плану дій українського уряду щодо впровадження технологій електронного урядування та демократії.
«Вибір на користь України». Мінреінтеграції представило соціальну рекламу про абітурієнтів з тимчасово окупованих територій
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготувало соціальний відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України». Соціальна реклама підкреслює проблеми, з якими стикається молодь у нашому сьогоденні.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт