Гарячі новини

  Гарячі новини

Новини

Мінцифра запускає бета-тестування декларування місця проживання онлайн на порталі Дія: як долучитися
З 1 грудня на порталі Дія стартує масштабне бета-тестування декларування місця проживання онлайн. Долучитися можна за цим посиланням, треба лише заповнити невеличку анкету з 4 пунктів.
Країна підприємців. Мінцифра презентуватиме результати та плани проєкту Дія.Бізнес
Як держава допомагає малому та середньому бізнесу? Як будується інфраструктура підтримки підприємців по всій країні? Запрошуємо на масштабну онлайн-подію, протягом якої презентуємо результати та плани проєкту Дія.Бізнес.
Мінцифра сприяє розвитку міжнародної торгівлі в рамках UNCITRAL
Мінцифра взяла участь у підготовці проєкту положень міжнародного законодавства у сфері електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг в межах 62-ї сесії Робочої групи IV (Електронна торгівля) Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (UNCITRAL).
Заяву на «будівельну амністію» тепер можна подати онлайн на порталі Дія
В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та на порталі Дія з’явилась нова послуга – «Декларація про готовність до експлуатації об’єктів, що побудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» або, як її називають у народі, «будівельна амністія».
Мінцифра та Кіберпол на Закарпатті викрили злочинну групу, що підробляла COVID-сертифікати та ПЛР-тести
Працівники кіберполіції Закарпаття спільно із Мінцифрою, слідчим відділом №1 Ужгородського районного відділення поліції та оперативниками Чопського прикордонного загону викрили п'ятьох місцевих мешканців, які підробляли COVID-cертифікати, ПЛР-тести та страхові поліси.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт