Гарячі новини

  Гарячі новини
United24 Initiative by the President of Ukraine

Новини

Українці, які постраждали від російської агресії, можуть подати заяву до Європейського суду з прав людини онлайн та отримати компенсацію від 5000 євро
Кожен громадянин, який постраждав від російської агресії, може отримати компенсацію від 5000 до 30 000 євро. Для цього потрібно встигнути подати заяву до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) протягом чотирьох місяців від моменту порушення своїх прав, проте не пізніше від 16 січня 2023 року.
За підтримки Мінцифри відкриють проєктний офіс West Ukraine Digital
Міністерство цифрової трансформації України Тернопільська обласна військова адміністрація та ГО «Вест Юкрейн Діджитал» презентуватимуть старт роботи проєктного офісу West Ukraine Digital, який передбачає сприяння цифровій трансформації на регіональному та місцевому рівнях.
93% малого та середнього бізнесу України допомагає державі перемогти у війні
Презентуємо основні результати опитування 877 власників та CEO підприємств, проведеного 25 травня — 10 червня 2022 року.
Михайло Федоров зустрівся з послом США в Україні Бріджит Брінк
США — надійний партнер Мінцифри як з боку уряду, так і в контексті підтримки корпоративних санкцій найбільшими технологічними компаніями. Усі досягнення цієї двосторонньої співпраці стали фундаментом цифрового протистояння України в умовах повномасштабної війни. Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк у кіберцентрі UA30.
Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді
Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт