Гарячі новини

  Гарячі новини

Новини

Мінцифра презентує платформу Дія. Цифрова громада
Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації, адже містить чіткі інструкції для цифрових лідерів, шаблонні проєкти та інформацію про те, як підключити інноваційні інструменти у своїй громаді.
Розпочалися перші тендери в межах проєкту “Інтернет-субвенція”: де можна відстежувати
По всій країні розпочинаються тендери в межах реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”. Це 483 млн гривень, які отримали понад 670 територіальних громад для розбудови мережі оптичного інтернету в селах
Брифінг щодо старту тендерів проєкту «Інтернет-субвенція» та забезпечення сіл інтернетом
У межах проєкту "Інтернет-субвенція" 670 територіальних громад отримали 483 млн грн на розбудову мережі оптичного інтернету. Це необхідно не лише для створення ефективної цифрової держави, а й для скорочення технологічної прірви між українцями в селах та містах.
Легалізація доходів від операцій із криптоактивами сприятиме детінізації ринку віртуальних активів
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков взяв участь у панельній дискусії «Амністія прибутку від криптоактивів у зв'язку з запуском легалізації ринку віртуальних активів» у межах міжнародного форуму «Податкова амністія 2021», який відбувся 27 липня.
Україна першою в Європі запустила безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL)
International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт