Гарячі новини

  Гарячі новини
United24 Initiative by the President of Ukraine

Новини

CDTO Annual Forum: підсумки та плани щодо цифровізації в Україні
24–25 березня у Києві відбувся форум цифрової трансформації. Упродовж двох днів цифрові заступники міністрів і керівників обласних адміністрацій (яких називають CDTO — Chief digital transformation officer) розповідали про втілені за 2022 рік ініціативи із цифровізації, обговорювали плани та способи реалізації корисних для громадян цифрових проєктів.
«Ти як?»: в Україні запустили кампанію, присвячену ментальному здоров’ю
За ініціативою першої леді Олени Зеленської в Україні стартувала комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Мета кампанії — навчити українців піклуватися про своє ментальне здоров’я та показати інструменти, які допоможуть подолати тривогу.
Масовий старт виробництва: Уряд ухвалив постанову, яка створює кращі умови для виробників БПЛА в Україні
Уряд ухвалив постанову, яка створює кращі умови для виробництва БПЛА в Україні. Тепер компанії зможуть розвиватися, масштабуватися, реінвестувати прибуток і конкурувати з іноземними компаніями. Це можливість технологічно посилити наших захисників та захисниць на фронті, а також активно розвивати власне виробництво безпілотників.
Цифровізація освіти: Мінцифра разом з партнерами передала 5 тисяч Apple iPad учням шкіл, зруйнованих через бойові дії
Девайси отримали учні закладів освіти, які постраждали через бойові дії. Це дозволить дітям продовжити навчання у дистанційному форматі.
Побудова digital-community та збільшення продажів: запускаємо безоплатні вебінари для бізнесу
Стартує новий безоплатний вебінарний проєкт «Секрети розвитку digital community», який навчить підприємців привертати увагу до свого бренду, збільшувати продажі за допомогою Telegram та медійної реклами і налаштовувати ефективну роботу з iнфлюенсерами.

Як ми бачимо цифрову державу

Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт