Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку сфери електронних комунікацій України на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2024-2026 роках»

Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку сфери електронних комунікацій України на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2024-2026 роках».

З метою з’ясування думки та отримання пропозицій стосовно забезпечення сталого розвитку сфери електронних комунікацій України Міністерство цифрової трансформації виносить на громадське обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку сфери електронних комунікацій України на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2024-2026 роках».

Проект акта розроблено з метою забезпечення сталого розвитку галузі електронних комунікацій з урахуванням сучасних світових тенденцій, особливостей розвитку України та необхідних змін для реалізації державної політики у сфері електронних комунікацій та радіочастотного спектра.

Головними цілями проекту акта є надання доступних електронних комунікаційних послуг на всій території країни, сприяння підключенню до мереж надвисокої пропускної здатності, створення умов для ефективної конкуренції та залучення інвестицій, а також захист інтересів споживачів електронних комунікаційних послуг.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проекту постанови на електронну пошту hansetska@thedigital.gov.ua або на поштову адресу 03150,    м. Київ, вул. Ділова, 24, протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення проекту на офіційному веб-сайті Міністерства цифрової трансформації України.

Звіт про результати громадського обговорення буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства цифрової трансформації України.

1. Розпорядження
2. Стратегія
3. Операційний план
4. Пояснювальна записка
5. Аналітичні матеріали
6. ПрезентаціяЛоготип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт