Без черг та папірців: у Житомирі відкрився перший Дія Центр

  Перегляди 11842

Сьогодні відкрився перший Дія Центр  в Житомирі. Це one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян. Місце, де за один візит люди зможуть вирішити всі питання щодо держпослуг. 

Дія Центри — це модернізовані ЦНАПи, в яких запроваджені єдині стандарти щодо якості надання послуг — зручно, швидко, просто та людяно. Саме це об’єднує адміністраторів із різних куточків України й відгукується у відвідувачів, які задоволені рівнем обслуговування.

Житомирський ЦНАП — один із найбільших Дія Центрів в Україні. У житомирському центрі відвідувачі можуть отримати близько 400 адміністративних послуг, у тому числі соціального характеру.

Що можна отримати у Дія Центрах: 

  • адміністративні послуги;

  • консультації щодо онлайн-послуг; 

  • комп’ютери з доступом до інтернету; 

  • комунальні послуги;

  • консультації щодо бізнесу.

  • безоплатну правову допомогу

У травні Мінцифра відібрала 165 громад, які отримають допомогу від держави в розмірі 231 млн грн у межах субвенції на розвиток мережі ЦНАП. Завдяки цьому вдасться розбудувати мережу модернізованих Центрів по всій країні.

“Ми працюємо над тим, щоб вже незабаром Дія Центри були в кожній області. Перші модернізовані Центри запустяться у 14 областях: Житомирській, Полтавській, Донецькій, Тернопільській, Чернігівській, Київській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій тощо. Крім цього, вже понад 150 громад підтвердили запуск Центрів Дія”, — зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Зараз українці можуть отримати адмінпослуги у 1821 точці по всій країні. Ми працюємо над тим, щоб збільшити мережу до понад 3800 точок! Завдяки цьому кожен отримує доступ до якісних державних сервісів.

«Головна ідея розбудови мережі модернізованих центрів надання адміністративних послуг — це швидко, безбар‘єрно і з посмішкою в єдиному просторі отримати всі необхідні сервіси. Об’єкт профінансовано за кошти Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та інших державних програм. Дія Центр  у Житомирі — взірець практичної реалізації класної ідеї», — сказав Міністр розвитку громад  та територій Олексій Чернишов.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт