Регіональний дайджест: Мобільні офіси-валізи для ЦНАПів Дніпропетровщини, 200 зчитувачів ID-карток для громад Івано-Франківщини та 4 тисячі ноутбуків для вчителів Київщини
Розвиток цифрової трансформації у регіонах України продовжує динамічно рухатися вперед. Проведення інтернету, впровадження електронних послуг та надання адміністративних послуг, оцифрування реєстрів тощо залишаються пріоритетними напрямами для громад.
Регіональний дайджест: Digital Regions Week, безоплатний офіс для підприємців «ПОWORKАТИ» у Житомирі, 1 774 ноутбуки для вчителів Сумщини
З початку місяця в українських областях проходять регіональні форуми Digital Regions Week. Заходи відбуваються в межах українського тижня регіональної цифрової трансформації у 8 областях України: Київській, Черкаській, Закарпатській, Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській. Цифровізація регіонів є запорукою зростання та перемоги.
Регіональний дайджест: стратсесія CDTO, комп'ютери для громад Івано-Франківщини та мобільна бібліотека Ideas Box у Вінниці
Цифрова трансформація регіонів є одним із пріоритетних напрямів роботи Мінцифри. Про ключові події в областях України – в новому регіональному дайджесті.
Форуми Digital Regions Week відбудуться у вісьмох областях України
З 1 до 11 листопада відбудуться форуми Digital Regions Week, які проводяться в межах українського тижня регіональної цифрової трансформації.
Регіональний дайджест: Роутери для шкіл Полтавщини, е-черги у ЦНАПах Закарпаття, бібліотеки-хаби Рівненщини
Розповідаємо про цифрову трансформацію із різних куточків нашої країни, у щотижневому регіональному дайджесті від Мінцифри.
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт