Основні результати та виклики діджиталізації регіонів: у Львові відбувся Форум цифрових громад
Це дводенний захід, де зібралися представники цифрових громад-лідерок, регіональні CDTO та внутрішньо переміщені громади, щоб обговорити результати цифрової трансформації.
Регіональний дайджест: Партія портативних дефібриляторів, нові планшети для Харківщини й Запоріжжя та навчальний захід з цифрової грамотності на Волині
Можливість оформити послуги онлайн — це комфортно та економить багато часу. Щоб ефективно використовувати всі цифрові можливості від держави потрібно опанувати цифрові навички. Детальніше про це та інші новини з регіонів у тижневому дайджесті.
Регіональний дайджест: планшети для школярів Дніпропетровщини, комп’ютерне обладнання для Київщини та Wi-Fi в укриттях на Львівщині
Цього тижня ще більше учнів отримали планшети, а заклади освіти — комп'ютерне обладнання та цифрові лабораторії. Про цифрові оновлення з регіонів України читайте у новому дайджесті.
Регіональний дайджест: планшети для дітей на Донеччині, новий Дія.Центр, хромбуки для освітян та продуктивна робота ЦНАПів
Нові ноутбуки для освітян Полтавщини та планшети для учнів Донеччини. Розповідаємо детальніше про нові цифрові успіхи з областей у новому дайджесті.
Регіональний дайджест: ноутбуки для освітян та ще більше можливостей для дистанційної освіти
Незважаючи на постійні виклики, які постають перед українцями в умовах війни — цифрова трансформація продовжується. Завдяки тісній співпраці з європейськими партнерами ми продовжуємо технологічний розвиток в межах всієї країни. Про цифрові зміни в областях України – у свіжому регіональному дайджесті.
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт