17 громад Тернопільщини отримають від держави обладнання та техніку для ЦНАП
17 територіальних громад Тернопільської області отримають обладнання для ефективної роботи ЦНАП та якісного надання адмінпослуг.
Уперше в Полтаві в Дія.Бізнес відбудеться ідеатон для громад з усієї України
Тривалий час Мережа захисту національних інтересів «АНТС» збирала ідеї від найактивніших українців, які переймаються проблемами своєї громади та мають інноваційні рішення для покращення життя в цих громадах. Найбільш значущі проєкти обиратиме експертна комісія на ідеатоні в Полтаві, щоби втілити їх у життя і профінансувати.
Усі 60 громад Полтавщини підключені до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)
Відтепер органи місцевого самоврядування, державної влади, підприємства та організації можуть обмінюватися електронними документами швидко, зручно, безпечно та без зайвих паперів.
Перший ідеатон у Львові за участі лідерів-інноваторів з усієї України
Протягом кількох місяців Мережа захисту національних інтересів «АНТС» збирала ідеї розвитку громад від найактивніших українців. Найамбітніші проєктні пропозиції обиратиме експертна комісія на першому ідеатоні у Львові. 17 січня в Будинку воїна учасники з різних областей разом із менторами доопрацюють власні ідеї для розв'язання реальних проблем у своїх громадах та презентують їх перед відбірковою комісією.
У Львові запрацював новий Портал мешканця для надання електронних послуг
У Львові запущено Портал мешканця, який допоможе зібрати всі муніципальні послуги для жителів міста на єдиній платформі. Запуск порталу є одним із ключових завдань Програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021–2025 роки.
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт