З’явився освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту»

Прес-офіс
06 квітня 2020, 13:46
alt 781

6 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Фондом Ріната Ахметова та футбольним клубом «Шахтар» презентували освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту».

Освітній серіал складається з 12 уроків фізкультури. Уроки проводять гравці футбольного клубу «Шахтар» — капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов. Також у серіалі взяли участь зірки гумористичного проєкту Мамахохотала-шоу Олег Маслюк і Євгеній Янович.

Теми уроків фізкультури охоплюють присідання та випади, планку, віджимання, біг на одному місці, йогу, стрибки, прес, набивання м'яча, як смартфон може стати міні-тренером та багато іншого.

Освітній серіал вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта. А найближчим часом буде також доступний на YouTube-каналі та сторінках Фонду Ріната Ахметова і ФК «Шахтар» в соцмережах. 

«Активність дітей в Інтернеті критично важливо поєднувати з активністю в офлайні. Це ключове правило ефективності, здоров’я, гарного настрою. В нашому освітньому серіалі є багато жартів, багато цікавої і корисної інформації щодо нових цифрових сервісів, які допомагають тримати себе в тонусі, багато цікавих порад, як Інтернет може допомогти у заняттях спортом. Дивіться серіал на osvita.diia.gov.ua», — зауважила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

«В умовах карантину потрібно бути особливо уважними до свого здоров'я. І спільний проєкт Фонду, ФК «Шахтар» і Мінцифри не просто закликає школярів до цього, він залучає. «Діджитал-Фізкультура» — зоряний формат, оскільки в ньому беруть участь зірки спорту Андрій Пятов і Сергій Кривцов. І до них приєдналися зірки телебачення – ведучі гумористичного шоу «Мамахохотала» Олег Маслюк і Женя Янович. Саме ця блискуча четвірка зробила серіал крутим по контенту і дуже легким, веселим за формою. Діти стають безпосередніми учасниками того, що відбувається. Крім того, на них чекають челленджі та флешмоби від Андрія Пятова і Сергія Кривцова. Переможці отримають спортивні призи. Дивіться, беріть участь і бережіть своє здоров'я на карантині», — розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду на презентації серіалу в Кабінеті Міністрів. 

«Ми вважаємо, що діти повинні займатися спортом, навіть залишаючись вдома. І футболісти ФК «Шахтар» показали, як можна це зробити, не виходячи на вулицю. Гравці клубу завжди брали участь в соціальних проєктах. Андрій Пятов і Сергій Кривцов із задоволенням відгукнулись і на цей раз. Вони — багатодітні батьки та розуміють важливість «діджитал-зарядки» для дітей», — прокоментувала запуск освітнього серіалу директор благодійної організації Shakhtar Social Інна Хмизова. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.