Застосунком Дія користуються більше половини українців з Android — дослідження

  Перегляди 1994

Дія вже увійшла в повсякденне користування українців з показником охоплення 54% серед користувачів Android. Компанія Kantar Україна провела дослідження найбільш популярних в Україні мобільних застосунків за вересень 2021 року. 

Зараз у застосунку вже 8,6 млн користувачів. Щодня Дією користуються більше 1 млн українців. 

“Ці результати свідчать, що держава крок за кроком стає зручним сервісом для українців. Щодня Дією користується все більше людей. Від початкової недовіри суспільства до одного з найпопулярніших застосунків у побуті. Будемо й далі працювати над тим, щоби українці отримували державні послуги легко, у декілька кліків, без бюрократичної тяганини”, — зазначив Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Застосунок Дія — це 12 цифрових документів, серед яких — перший у світі офіційний цифровий паспорт. Також у застосунку доступні 12 послуг. Одна з найпопулярніших зараз — отримання СOVID-сертифікатів. Їх згенерували вже понад 4 мільйони українців.

Мінцифра продовжує вдосконалювати застосунок і додавати все більше послуг, які можна отримати в кілька кліків. Нові послуги будуть презентовані на Diia Summit, який відбудеться цієї осені. 

Дослідження проводила компанія Kantar у вересні 2021 року серед мобільних користувачів смартфонів Android 16-55 років. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт