Запустили освітній серіал «Виборець»

Прес-офіс
22 вересня 2020, 17:06
  Перегляди 1501
  Коментарi 1

22 вересня 2020 року відбулась презентація нового освітнього серіалу «Виборець» до місцевих виборів.

Освітній серіал вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter 

Що робить депутат місцевої ради, що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково, як проголосувати, якщо в тебе COVID-19 — на ці та інші питання відповість освітній серіал.

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що новий курс є практичною інструкцією, де дуже простою мовою пояснюється все, що потрібно знати про чергові вибори-2020. «

Щоб голосування та підготовка до нього не були стресом, а стали зрозумілою процедурою, ми з партнерами підготували освітній серіал», — заявила Валерія Іонан. 

Народна депутатка України Аліна Загоруйко наголосила на новому Виборчому кодексі та новій виборчій системі.

«Перш за все, нашим виборцям потрібно знати і запам'ятати день місцевих виборів — 25 жовтня 2020 року. І я би рекомендувала виборцям ознаймомитися зі списками кандидатів, з їхніми біографіями та програмами. Також я би порадила взяти із собою маску на виборчу дільницю через коронавірус», — заявила Аліна Загоруйко.    

Керівниця програм ГО «Центр сприяння реформам» Олена Юркіна зауважила, що метою було допомогти виборцям розібратися в усіх змінах, що відбулись у законодавстві.

«Це унікальні вибори — вибори відбудуться вперше у ОТГ за відкритими списками. Змін дуже багато. Насправді деякі виборці будуть здивовані, оскільки отримають аж чотири бюлетені на дільниці. Тому в нашому серіалі ми намагались концентрувати увагу на цих нових моментах», — заявила Олена Юркіна. 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт