Запустили освітній серіал з медіаграмотності

Прес-офіс
09 жовтня 2020, 17:27
alt 779

Освітній серіал надає практичні навички медійної та інформаційної грамотності. 

9 жовтня 2020 року Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта — «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності». 

Освітній серіал можна подивитися у безкоштовному доступі за посиланням. Серіал складається з 10 серій тривалістю 3-6 хвилин. 

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що маніпулятивний контент, дезінформація, діпфейки та підробні новини в діджитал-середовищі ускладнюють пошук достовірної інформації.

«Освітній серіал допоможе набути навичок критичного мислення, розпізнавання дезінформації та пропаганди, а також допоможе убезпечити від фейків і маніпуляцій», — заявила Валерія Іонан. 

Директорка IREX в Україні Мехрі Дракман зауважила:

«Один із шляхів вирішення проблеми дезінформації, хибної інформації та пропаганди — це сприяння тому, аби ми всі мали достатньо знань та умінь орієнтуватись у такому просторі. Для цього IREX працює над програмами з інфомедійної грамотності в Україні та світі. Я щаслива бути тут і розпочати нашу співпрацю у цій сфері з Міністерством цифрової трансформації України. Ми раді, що тепер доступ до ресурсів з інфомедійної грамотності можна отримати через платформу Дія.Цифрова освіта». 

Повна версія курсу, яка містить відео, статті та інтерактивні завдання: https://verified.ed-era.com/ua 

Онлайн курс розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та Академією української преси.

Трансляція презентації освітнього серіалу доступна за посиланням https://youtu.be/jC24smJ6SCs

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.