Запрошуємо програмістів взяти участь у Access to Justice Hackathon

Прес-офіс
03 грудня 2019, 18:31
alt 341

Близько 700 тисяч громадян не мають доступу до суду, 47% українських жінок не знають, що їм робити у випадку домашнього насильства, а за останні п'ять років кількість кіберзлочинів в Україні зросла щонайменше в 2,5 рази. І це – лише частина приголомшливої статистики наявних проблем.

7–8 грудня під патронатом Міністерства цифрової трансформації відбудеться Access to Justice Hackathon.

Ми запрошуємо програмістів долучитися до заходу, на якому ви зможете: 

  • розвинути і втілити ідеї цифровізації надання юридичних послуг людям, які не можуть дозволити собі оплату послуг класичних юристів;

  • створити електронні сервіси та продукти, спрямовані на захист прав, боротьбу з дискримінацією, булінгом, насильством у сім'ї та іншими соціальними вадами. Зокрема, Міністерство цифрової трансформації підтримає проєкт, який стане переможцем у номінації “Кібербезпека та захист персональних даних”;

  • придумати та втілити альтернативні, технологізовані способи вирішення правових проблем, які доведуть, що правосуддя може бути простим і доступним.

Індустрія legal tech розвивається стрімкими темпами. У 2018 році зростання інвестицій у проєкти на межі технологій та права становив 713% порівняно з 2017 роком. Це підтверджує і попит на проєкти з боку населення, і зацікавленість міжнародних інвесторів. Можливо, саме ваш проєкт, створений на хакатоні, стане майбутнім “єдинорогом” та допоможе тисячам людей в усьому світі. 

Деталі тут: http://bit.ly/2Om2Fo8

Реєстрація учасників тут: http://bit.ly/2PWGEgM 

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.