Запрошуємо програмістів взяти участь у Access to Justice Hackathon

Прес-офіс
03 грудня 2019, 16:31
alt 307

Близько 700 тисяч громадян не мають доступу до суду, 47% українських жінок не знають, що їм робити у випадку домашнього насильства, а за останні п'ять років кількість кіберзлочинів в Україні зросла щонайменше в 2,5 рази. І це – лише частина приголомшливої статистики наявних проблем.

7–8 грудня під патронатом Міністерства цифрової трансформації відбудеться Access to Justice Hackathon.

Ми запрошуємо програмістів долучитися до заходу, на якому ви зможете: 

  • розвинути і втілити ідеї цифровізації надання юридичних послуг людям, які не можуть дозволити собі оплату послуг класичних юристів;

  • створити електронні сервіси та продукти, спрямовані на захист прав, боротьбу з дискримінацією, булінгом, насильством у сім'ї та іншими соціальними вадами. Зокрема, Міністерство цифрової трансформації підтримає проєкт, який стане переможцем у номінації “Кібербезпека та захист персональних даних”;

  • придумати та втілити альтернативні, технологізовані способи вирішення правових проблем, які доведуть, що правосуддя може бути простим і доступним.

Індустрія legal tech розвивається стрімкими темпами. У 2018 році зростання інвестицій у проєкти на межі технологій та права становив 713% порівняно з 2017 роком. Це підтверджує і попит на проєкти з боку населення, і зацікавленість міжнародних інвесторів. Можливо, саме ваш проєкт, створений на хакатоні, стане майбутнім “єдинорогом” та допоможе тисячам людей в усьому світі. 

Деталі тут: http://bit.ly/2Om2Fo8

Реєстрація учасників тут: http://bit.ly/2PWGEgM 

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.