Запропонуйте інноваційне ШІ- та EdTech-рішення для вивчення англійської: хакатони DEV Challenge у межах Future Perfect

  Перегляди 327

У межах мовної програми Future Perfect найбільший чемпіонат для ІТ-фахівців у Європі DEV Challenge оголошує про початок серії хакатонів Future Simple Hack.

Мета проєкту — об’єднати ініціативних людей з різним досвідом та розробити інноваційні рішення для полегшеного вивчення англійської мови. 

Треки та челенджі першого хакатону присвячені впровадженню інклюзивних рішень:

  • AI трек передбачає використання ШІ для розробки інструментів, що допоможуть підвищити цифрову доступність для вивчення англійської
  • EdTech трек спрямований на втілення рішень, що забезпечать комфортний персоналізований процес навчання для користувачів з інвалідністю.

«Наша мета як держави полягає в забезпеченні доступу до освіти та інноваційних технологій для всіх громадян. Тому фокусом першого хакатону із серії подій Future Simple Hack є інклюзивність. Недавнє дослідження показало, що 89% українців вибирають англійську як пріоритетну мову для вивчення, і це відображає її важливість сьогодні. Інноваційні EdTech-рішення та доступність вивчення англійської мови здатні відкрити нові освітні та кар’єрні можливості для кожного», — коментує Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції.

Учасниками можуть стати команди та індивідуальні фахівці, готові створювати інновації в EdTech-секторі: студенти, розробники, дизайнери, аналітики, науковці та спеціалісти у сфері AI, представники бізнесу й стартапів, спеціалісти в галузі освіти, бізнес-менеджменту, маркетингу тощо.

Найкращі рішення отримають призи: сертифікат на проходження академічної програми від SET University для кожного учасника команди-переможця, технічний супровід розробки інклюзивного продукту від Access Lab, а також можливість інтеграції в майбутні партнерські проєкти в межах мовної програми Future Perfect.

Для участі в першому хакатоні подайте заявку до 19 квітня за посиланням, вказуючи наявність команди. За необхідності організатори допоможуть вам із її пошуком. 

Таймлайн першого хакатону:

  • 19 квітня: урочисте відкриття у форматі онлайн-трансляції з представленням основних челенджів та учасників
  • 20–26 квітня: допоміжні активності для команд (Q&A-сесії, інтенсиви та підтримка від менторів)
  • 27 квітня: дедлайн подання рішень та визначення фіналістів
  • 28 квітня: фінал з пітчингом команд-фіналістів, доповідями від спікерів, оголошенням переможців та підбиттям підсумків.

Втілюйте майбутнє вже сьогодні — приєднуйтеся до Future Simple Hack.

Серія хакатонів реалізується найбільшим чемпіонатом для IT-фахівців у Європі DEV Challenge з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України в межах мовної програми Future Perfect. Також проєкт підтримується Sigma Software та першим інноваційним парком — UNIT.City.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт