Запрацювала безкоштовна комп'ютерна допомога від SUPPORT.UA для амбасадорів і тренерів проєкту Дія.Цифрова освіта

  Перегляди 643

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією SUPPORT.UA. У межах першої фази співпраці буде надаватися комп’ютерна онлайн-допомога усім бібліотекарям України, що беруть участь у проєкті Дія.Цифрова освіта. Компанія безкоштовно допомагатиме розв'язувати питання, пов'язані із користуванням технікою: комп’ютерами, планшетами, телефонами. Щоб отримати допомогу, необхідно перейти на лендинг education.support.ua і заповнити форму реєстрації.

Бібліотекарі можуть подавати заявки цілодобово, якщо виникла проблема зі встановленням чи використанням програм чи ноутбук зависає й перегрівається. Ці та більше запитань спеціалісти SUPPORT.UA допоможуть вирішити в телефонній розмові або дистанційно, під’єднавшись до пристрою користувача з допомогою програми TeamViewer. Консультація міститиме покрокове вирішення проблеми, пояснення, чому вона виникла, і поради, як уникнути її в майбутньому.  

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що це суттєве підсилення технічної підтримки проєкту Дія.Цифрова освіта.

«Раніше користувачі порталу Дія.Цифрова освіта могли написати звернення на електронну пошту або подзвонити на гарячу лінію, щоб отримати інформацію щодо особливостей роботи платформи Дія.Цифрова освіта. Відтепер вони зможуть отримувати і консультації з користування комп’ютерною технікою, інформаційними та цифровими технологіями», — заявила Валерія Іонан.   

Директор SUPPORT.UA Євген Кірій: «Підписаний меморандум — дуже важлива ініціатива, яка прискорить процеси цифрової трансформації України. Це об'єднання держави і бізнесу з метою в довгостроковій перспективі підвищити цифрову грамотність жителів країни. Філософія нашої компанії — допомагати людям подружитися з новими технологіями. Я пишаюся нашими фахівцями, які вміють відповідати на складні питання, вирішувати технічні проблеми та навчати. Дуже радий, що тепер наш досвід буде реалізований на користь і в масштабах країни».

Нагадаємо, що стратегічним партнером проєкту Дія.Цифрова освіта є Українська бібліотечна асоціація. Вже сформована мережа з близько 6000 офіційних офлайн-хабів цифрової освіти, більшість з яких — це саме бібліотеки. Бібліотекарі є фасилітаторами, які допомагають користувачам бібліотек спробувати навчання на платформі osvita.diia.gov.ua у форматі освітніх серіалів чи пройти тест з Цифрової грамотності — Цифрограм.

Прискорюємо процес цифрової трансформації разом!

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт