За підтримки Мінцифри та Дія.Бізнес запускається благодійна платформа для менторських сесій з експертами з creative & tech індустрій

  Перегляди 308

Projector Mentorship Platform — платформа для менторських сесій з експертами з creative & tech індустрій, які готові ділитися своїм практичним досвідом та знаннями з тими, хто хоче рости професійно, отримати мотивацію чи поштовх до карʼєрних змін. Платформа менторів створена за підтримки Міністерства цифрової інформації України та національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Платформа працює на благодійній основі — менторську сесію можна придбати за донат на підтримку України, перерахувавши кошти на один із фондів: Повернись живим, Projector Creative & Tech Foundation, Kolo, Госпітальєри або на спецрахунок НБУ.

Кому підійде Mentorship Platform:

  • працівникам creative & tech індустрій, які хочуть професійного росту;
  • світчерам, щоб дізнатися про особливості професії; 
  • власникам малого та середнього бізнесу для пошуку профільної поради. 

Наразі до Mentorship Platform долучилися експерти з маркетингу, дизайну та менеджменту. Серед менторів — представники команди Projector Institute, експерти з Miro, Vimeo, Spiilka design buro, MacPaw. Надалі залучатимуть фахівців зі сфери HR, фінансів, Data Science та інших.

«Мінцифра з перших днів війни повністю переорієнтувала зусилля на першочергові потреби суспільства. Ми ініціюємо та підтримуємо проєкти, які наближають перемогу України та допомагають людям у непростих умовах. Благодійна платформа для менторських сесій, де можна отримати персональну консультацію за донат на підтримку України — це саме такий партнерський проєкт, який має волонтерську складову та водночас допоможе громадянам рости професійно навіть під час війни»,Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Протягом семи років ми збирали навколо нашого комʼюніті досвідчених експертів, які стали нашими кураторами, менторами, партнерами, друзями інституту. Згуртування талановитих і розумних людей за спільними цінностями — наша суперсила. У нас попереду багато роботи для розбудови України. Нам всім потрібні будуть нові знання, нові знайомства, підтримка та допомога. Під час війни платформа працює як благодійна ініціатива, після перемоги ми маємо намір монетизувати її», — ділиться думками Олександр Трегуб, CEO та співзасновник Projector Institute.

«До війни я вже проводив подібні фідбек-сесії. Once in a while йдеш у Zoom, ставиш питання, коментуєш, іноді даєш "домашку". Коли почалася війна, я вирішив перераховувати ЗСУ та волонтерам усі гроші з таких сесій. Так і виникла ідея — замість розрахунку почав просити скрін донату в благодійні фонди, а потім запропонував ідею Projector Institute», — зазначає співавтор проєкту Стас Говорухін, Product Designer в Miro.

Забронювати менторську сесію можна на сайті.

Якщо бажаєте pro bono ділитися своїм досвідом та знаннями й хочете стати ментором/менторкою, реєструйтесь тут

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт