YouTube запускає в Україні Shorts Fund для підтримки авторів коротких відео

  Перегляди 763

Україна приєдналася до країн-учасниць програми Фонду YouTube Shorts. З грудня українські контент-мейкери зможуть отримати фінансування за короткі відео, які стануть популярними в соціальній мережі. Це ще одна крута можливість для авторів та артистів монетизувати свій контент. 

На початку осені Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся з топменеджментом Google у Вашингтоні. Одним із питань, яке обговорили на зустрічі, було включення України в програму Фонду YouTube Shorts. 

YouTube заохочує авторів оригінальних коротких відео, виплачуючи їм бонуси з Фонду YouTube Shorts. 

Щоб взяти участь у програмі автори мають:

  •  За останні 180 днів завантажити на свій канал хоча б одне коротке відео, яке відповідає вимогам.
  •  Дотримуватися правил спільноти YouTube, вимог щодо авторського права та правил щодо монетизації.
  •  Відео має бути без водяних знаків чи логотипів сторонніх соціальних мереж. Крім того, на каналі має бути лише оригінальний контент.
  •  Бути старшими за 18 років, або, у разі якщо авторам від 13 до 17 років, їх батьки або опікуни повинні прийняти умови отримання бонусу від імені учасника та за необхідності налаштувати обліковий запис AdSense для виплат.

Суми виплат залежатимуть від загальної ефективності каналу та активності аудиторії. YouTube планує розширити програму ще на більшу кількість країн у найближчі місяці.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт