Як захистити свої цифрові права: новий навчальний серіал на Дія.Освіта
За даними дослідження, близько 78% українців щодня використовують інтернет. Тому важливо, щоб якнайбільше людей знали свої цифрові права, які гарантують безпеку в мережі. Чому цифрові права важливі, що таке право «бути забутим» та як онлайн-платформи використовують наші персональні дані — дивіться в новому серіалі на платформі Дія.Освіта.
Серіал містить три модулі. Після перегляду ви дізнаєтеся:
- Чому свобода в інтернеті не є абсолютною
- Чи несете ви відповідальність за поширення коментарів
- Що таке штучний інтелект
- Як захистити персональні дані
Спікери серіалу — голова ГО «Лабораторія цифрової безпеки» Віта Володовська, керівник напряму «Цифрові права» Лабораторії цифрової безпеки Максим Дворовий, юристка ГО «Лабораторія цифрової безпеки» Тетяна Авдєєва, медіаюристка, адвокатеса, членкиня комітету з медіа та рекламного права Національної асоціації адвокатів України Аліна Правдиченко, адвокатка, юристка Центру стратегічних справ ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» Анастасія Некрасова.
Переглянути серіал можна на платформі за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/hitchhiking-on-digital-rights
Після перегляду серіалу зможете пройти фінальний тест та перевірити свої знання.
Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI в Україні) в межах програми «Сприяння Інтернет свободі в Україні» та в співпраці з громадською організацією «Лабораторія цифрової безпеки».
Відправ у Telegram