Вивчати англійську безоплатно: платформа Promova стала частиною національної програми Future Perfect

Прес-офіс Міністерства
02 листопада 2023, 14:43
  Перегляди 1776

Платформа для вивчення мов Promova — один із перших продуктів, що став частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect. Мета Promova — допомогти вивчати іноземні мови за допомогою застосунку та вебверсії продукту. Для українців відкрито безоплатний Premium-доступ до вивчення англійської мови: кожен і кожна можуть вивчати мову за допомогою курсів для самостійного опрацювання та досягати персональних цілей.

«Володіння іноземними мовами дає змогу розуміти контекст різних країн та націй. Що більше мов українці знатимуть сьогодні, то комфортніше їм буде знаходити глобальні можливості для себе, своєї кар’єри, навчання чи бізнесу. Національна програма Future Perfect — це можливість, зокрема, допомогти українцям вивчати англійську, яка сьогодні є мовою міжнародного спілкування. Дякуємо платформі Promova за спільну роботу над побудовою майбутнього, у якому українці відкривають нові горизонти за допомогою іноземних мов», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. У Promova можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning. Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення. 

«Коли Уряд запропонував Promova стати одним з учасників програми Future Perfect, ми одразу погодилися. Українці повинні мати доступ до якісного контенту, щоб опанувати англійську та поділитися своїми знаннями, ідеями й досвідом зі світом. Для того щоб це стало можливим, ми надали українцям безоплатний Premium-доступ до всіх мовних курсів на Promova на три роки. Ми натхненні бути частиною цієї програми та надавати мільйонам українцям можливість жити краще за рахунок досягнення їхніх цілей у вивченні іноземних мов», — пояснює Андрій Скрипник, генеральний директор та співзасновник платформи Promova.

Застосунок Promova вже завантажили понад 12 мільйонів користувачів у всьому світі. У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис — https://promova.com/free-for-ukraine .

«Для Genesis важливо підтримувати ініціативи, що якісно впливатимуть на освіту та розвиток суспільства. Як компанія, що створює глобальні бізнеси з України, ми прагнемо, щоб кожен громадянин мав більше знань та можливостей. На старті моєї кар’єри знання англійської допомогло мені влаштуватися в одну з чотирьох найбільших аудиторських компаній світу. Це заклало підґрунтя якісного професійного розвитку на багато років вперед», — розповів Артем Копанєв, головний операційний директор Genesis.

Зараз у Promova можна вивчати десять іноземних мов. Серед них — п’ять найпопулярніших мов світу, а також корейська та українська. Користувачі можуть вибрати не лише мову для вивчення, а й мову, якою вони хочуть отримати пояснення. Promova створено командою української кофаундингової IT-компанії Genesis.

Знання нової мови — це завжди про нові можливості. Тестуйте платформу, щоб уже сьогодні почати відкривати їх для себе.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт