Українці подали понад 26 000 заявок на навчання у проєкті ІТ Generation

  Перегляди 2773

Цього тижня стартував прийом заявок на проєкт для світчерів ІТ Generation. За декілька днів отримали 26 тисяч заявок на безоплатне навчання в IT. Про це в ефірі національного телемарафону розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

ІТ Generation має на меті допомогти українцям опанувати професію в IT-сфери, попри відсутність досвіду та навичок. Цей проєкт — частина масштабної реформи ІТ-освіти, над якою Мінцифра разом з МОН працює вже другий рік. 

«Проєкт ІТ Generation дає можливість українцям, які не мають досвіду в ІТ, за 2-6 місяців безоплатно здобути освіту у сфері ІТ. Це спеціальності, що можна опанувати без попередньої підготовки і легко “увійти в айті”. Як результат — ринок отримує нові кадри, а українці — затребувану професію», — зазначив Федоров.

Також Федоров розповів про нові послуги в Дії. Попри війну, команда Мінцифри продовжує розвивати продукт і надавати зручний та якісний сервіс. Наприклад, зараз у бета-тестуванні пенсійне посвідчення і довідка на тимчасове та постійне проживання. Участь у тесті беруть понад 10 тисяч українців.

«Крім пенсійного та посвідок, плануємо повертати в Дію послугу шерингу авто, яка називається "Належний користувач". Разом із Мінекономіки працюємо над можливістю купити військові облігації в Дії та підтримати українську економіку. Також серед наших пріоритетів у розробці — отримання іпотеки від держави через Дію, а також переклад документів англійською», — підкреслив міністр.

Повну розмову Михайла Федорова в ефірі національного телемарафону можна подивитися за цим посиланням.

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт