Українські бізнеси, отримуйте нових клієнтів та збільшуйте прибуток — ставайте партнерами єВідновлення

  Перегляди 307

Продаєте будівельні матеріали чи надаєте послуги з ремонту? Саме весною люди активно роблять ремонти. Допоможіть їм відбудувати оселі та збільшуйте свій прибуток — долучайтеся до програми єВідновлення.

Українці вже придбали товарів і послуг на ремонт житла на суму понад 1,5 млрд грн за програмою єВідновлення. Це більше 145 тис. покупок. 

Власники пошкоджених домівок отримують кошти єВідновлення на спеціальну банківську картку. Їх можна витратити виключно в магазинах чи на сайтах компаній-учасників програми. 

На сьогодні до єВідновлення вже долучилися 2 954 підприємства, з яких більш ніж 370 — юридичні особи, а понад 2 500 — ФОПи. Загалом у програмі беруть участь понад 4 700 торгових точок.

Приєднуйтеся й ви, щоб українці могли витрачати кошти з картки єВідновлення у ваших магазинах чи майстернях. Для цього ваш бізнес повинен мати відповідні МСС-коди. Дивіться повний перелік кодів та подавайте заяву про участь на порталі Дія. 

Нагадаємо, з моменту запуску програми єВідновлення українці подали понад 82,6 тис заяв про отримання фінансової допомоги за пошкоджене майно. З них 47,7 тис. заявників уже отримали виплати. Загальна сума погоджених коштів — 5,3 млрд грн. 

Послугу єВідновлення для бізнесу розроблено у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Проєкту підтримки Дія, що впроваджується UNDP в Україні за підтримки Швеції.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт