Цифрові гроші. Новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта

Прес-офіс
30 квітня 2020, 15:47
alt 1290
alt 1

30 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з НБУ і ПриватБанком презентувало новий освітній серіал про цифрові гроші.  

Освітній серіал дозволить дізнатися, як використовувати смартфон замість гаманця, як сплачувати комунальні послуги чи поповнити рахунок мобільного, не виходячи з будинку, які основні правила використання картки, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

Освітній серіал складається з 7 серій тривалістю 7-8 хвилин. Участь у серіалі взяли представник ПриватБанку Сергій Макаренко та голова громадської організації «ІТ-бабусі» Ольга Філіппова. 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що сплачувати онлайн безпечніше, адже немає контакту з купюрами. Цей серіал орієнтований у першу чергу на людей поважного віку. І це вже 12-й освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта. “Ми використовуємо навчання через розваги — щоб вчитися було цікаво. І Мінцифра сподівається навчити цифрової грамотності 2 млн українців цього року”, - пояснила заступник міністра. 

За словами директора департаменту комунікацій Національного банку України Наталії Бондаренко, значна частина українського суспільства не користується фінансовими послугами. “Це ненормально для європейської країни. Також є певні традиції, питання фінансового життя, зокрема як управляти своїм бюджетом, рідко обговорюються. До певного часу ці питання навіть у школі не вивчаються. Фінансова грамотність українців — це наша нова функція з минулого року», — додає Наталія Бондаренко.

У найбільшій фінансовій установі України, ПриватБанку, де обслуговується понад 20 млн. українців, переконані, що сьогодні навчатися користуватися цифровим банком, електронними засобами розрахунків є важливим для захисту власного здоров’я всім українцям, і особливо людям старшого покоління. «Ми вдячні Мінцифрі та НБУ за унікальну можливість разом стати піонерами у запуску принципово нового для країни освітнього діджитального проекту. Цей проект є цікавим, якісним, зрозумілим для людей та дуже юзабільним — сам для прикладу пройшов декілька курсів. Нам цікаво бути разом з вами фундаторами української Курсери, сучасної та безкоштовної», — наголосив член правління ПриватБанку з питань ІТ Андрій Гриценюк. 

Освітній серіал розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.