Цифрограм при працевлаштуванні. Відтепер сертифікат Мінцифри можна додати до резюме на robota.ua
Відтепер електронний сертифікат національного тесту на цифрову грамотність для громадян «Цифрограм» можна прикріпити до резюме на robota.ua
Цей сертифікат засвідчує:
- загальний рівень цифрової грамотності
- загальну кількість набраних балів після відповіді на 90 запитань
- кількість балів по кожній із сфер компетентностей базових знань та навичок із цифрової грамотності.
Зокрема, в сертифікаті вказується успішність у 6 сферах:
- Основи комп’ютерної грамотності.
- Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.
- Створення цифрового контенту.
- Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.
- Безпека у цифровому середовищі.
- Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.
Отримати сертифікат можна на платформі Дія.Цифрова освіта.
Міністерство цифрової трансформації України та robota.ua закликають використовувати сертифікат під час працевлаштування в якості підтвердження володіння цифровою грамотністю.
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що сертифікат відображає реальний рівень знань і навичок, адже тестування підготовлено на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.
На сайті robota.ua пошукачі роботи можуть додати сертифікат до резюме, а роботодавці — бачити сертифікат Цифрограму при пошуку резюме та знаходити лише тих кандидатів, які мають такий сертифікат.
«Ми додали таку можливість для пошукачів роботи на сайті robota.ua, тому що сертифікат Цифрограму характеризується комплексним систематизованим підходом до різних складових цифрової компетентності. Подібні сертифікати є поширеною практикою в європейських країнах», — наголосив генеральний директор robota.ua Микола Михайлов.
Нагадаємо, що національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Платформа Дія.Цифрова освіта розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.
Відправ у Telegram