Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриється на Київщині

Прес-офіс
20 липня 2020, 17:17
alt 312

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, планує відкрити Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Київській області. 

Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з установою «Агенція регіонального розвитку Київської області». 

Сторони домовились співпрацювати у напрямках:

  • реалізація спільних проєктів, спрямованих на розвиток електронної комерції та бізнесу, а також підвищення інвестиційної привабливості Київської області
  • сприяння організації та проведенню спільних конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що Центр підтримки підприємців відкриється саме в області, а не в столиці. «Гостра потреба у допомозі є, перш за все, у підприємців із регіонів. Вони з нетерпінням очікують від держави фахових порад, реальної підтримки. Заплановане відкриття Дія.Бізнес на Київщині — це крок назустріч підприємцям», — наголосила Валерія Іонан. 

Директор Агенції регіонального розвитку Київської області Дмитро Крепак відзначив, що успішна реалізація пілотного Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Київській області може дати поштовх відкриттю ще декількох подібних центрів. 

Нагадаємо, 1 липня 2020 року Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Харкові.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.