Сучасні діджитал-інструменти для юристів. Мінцифра запустила освітній серіал «Цифрові юристи 2.0»

  Перегляди 1928

19 серпня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України презентувало освітній серіал «Цифрові юристи 2.0». Це продовження освітнього серіалу «Цифрові юристи». 

Безоплатно подивитися освітній серіал можна на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта

Це 6 серій тривалістю 7-9 хвилин:

  • Серія 1. Доступ до правосуддя
  • Серія 2. Відкриті та персональні дані
  • Серія 3. Штучний інтелект у правосудді
  • Серія 4. Юридичний дизайн
  • Серія 5. Альтернативні формати роботи юристів
  • Серія 6. Сервіси Дії для юристів

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що юридична сфера цифровізується. 

«Наша  задача — показати, як юристи можуть впроваджувати сучасні діджитал-інструменти в своїй роботі і в такий спосіб спрощувати свою роботу», — заявила Валерія Іонан.    

«На Дії ми максимально позбуваємося бюрократичних речей. Що стосується юристів, то працівники цієї сфери дуже часто відповідають за певні профільні напрямки у компаніях, в яких працюють. І це ті речі, які пов’язані у першу чергу з реєстраційними даними, що мають відношення до бізнесу. Зараз на порталі Дія є послуги для автоматичного відкриття, внесення змін та закриття ФОП, а також послуги для ТОВ. Також ми готуємося до впровадження режиму paperless, і це також буде відчутно для юридичної сфери», – зазначив керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

Наталія Петрова, заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя»: «Серіал «Цифрові юристи 2.0» виконує три функції: навчальну, просвітницьку й функцію професійної підтримки. Тобто завдяки цьому серіалу можна достукатись до великої аудиторії: до громадян, які мають змогу отримати інформацію про свої можливості, студентів-правників, що готуються жити у вік цифрових технологій та діючих правників».

Денис Іванов, керівник команди Впровадження, підтримки та оцінки якості надання електронних послуг Мінцифри.
«Юридичний ринок розвивається доволі швидко. Наразі для юридичного сектору важливою є автоматизація рутинних процесів, використання алгоритмів в юридичній практиці, переорієнтація на цінності та вміння працювати за канонами дизайн-мислення. Дедалі більше розширюється сектор створення, тестування і впровадження в повсякденну практику legal tech рішень — юридичних IT-продуктів та сервісів. Про ці та інші сучасні форми та формати юридичної професії йдеться у презентованому сьогодні серіалі “Цифрові юристи 2.0”»

Подивитися трансляцію презентації освітнього серіалу можна на Facebook-сторінці Мінцифри та YouTube-каналі Мінцифри 

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Програми USAID «Нове правосуддя». Погляди авторів, викладені у курсі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт