Студенти зможуть користуватися цифровими студентськими квитками

Прес-офіс
18 грудня 2019, 14:55
alt 1922
alt 1

Спільними зусиллями з МОН (Міністерство освіти і науки) Міністерство цифрової трансформації запроваджує для українців ще одну електронну послугу. У новому році студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти матимуть змогу користуватися електронним студентським/учнівським квитком.

Це стало можливим завдяки затвердженій Урядом постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування електронних студентських (учнівських) квитків».

Головне:

  • Оцифрування квитків відбуватиметься за згоди особи на використання даних, зокрема персональних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
  • Е-квиток формуватиметься автоматично за умови наявності усіх необхідних відомостей про студентський/учнівський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО та міститиме унікальний електронний ідентифікатор – QR-код.
  • Перевірка достовірності е-квитка відбуватиметься за допомогою технічних засобів без додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.