Розвиток жіночого підприємництва в Україні: форум «Жінки. Бізнес. Відновлення»

Прес-офіс Міністерства
04 березня 2024, 17:30
  Перегляди 397

У Києві відбувся форум «Жінки. Бізнес. Відновлення». Він зібрав понад 100 підприємиць з усієї України, а також представників органів державної влади, міжнародних організацій та громадських об’єднань.

«За дослідженням Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), підприємницьке навчання та жіноче підприємництво стали топсферами прогресу України за останні 4 роки. У межах національного проєкту Дія.Бізнес допомагаємо українкам здобути необхідні бізнес-знання та надаємо профільну підтримку. Зокрема, на порталі Дія.Бізнес створено окремий розділ, присвячений жіночому підприємництву. Також у 2023 році запустили низку освітньо-грантових програм, щоб підприємиці мали змогу зростати та залучати кошти на розвиток власної справи», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції. 

Під час форуму присутні говорили про:

  • створення сприятливого середовища для жіночого підприємництва
  • ініціативи держави та приватного сектору щодо впровадження програм та проєктів підтримки підприємиць
  • використання потенціалу підприємиць для сталого та інклюзивного відновлення економіки України

«Надзвичайно важливо бачити силу українських жінок, щоб відбудовувати бізнес, стійку економіку. Це тисячі жінок, які рухають країну до омріяних перспектив, відродження, незважаючи на несправедливу війну. Тому підтримка підприємиць є необхідним завданням для нас», — заявила Ліса Гібсон, проєктна директорка Abt Britain, програма Good Governance Fund.

Крім того, учасниці дізналися про ініціативи міжнародних організацій щодо розвитку жіночого підприємництва. Також підприємиці представили власну продукцію на спеціальній виставці.

Переглянути запис форуму можна за посиланням

Форум є однією з активностей у межах проєкту Good Governance Fund «Програма підтримки підприємиць в Україні «Зростай», який фінансується UK International Development від Уряду Великої Британії.  Організатори — Abt Britain за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України й Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Інформаційний партнер — національний проєкт Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт