Проєкт “IT Relocate” за підтримки Володимира Зеленського та Михайла Федорова вже допоміг десяткам білоруських IT-компаній переїхати до України

Прес-офіс
21 жовтня 2020, 19:07
alt 589

Завдяки проєкту “IT Relocate Білорусь” десятки білоруських IT-компаній уже переїхали до України. Реалізується це командою Мінцифри за підтримки Президента України Володимира Зеленського та міністра Михайла Федорова. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков.

“Ми створили IT Relocate для тих, хто хоче переїхати сам або перевезти свою команду з Білорусі до України, та готові надавати підтримку й далі. Як зазначає джерело AIN.UA, компанія “Wargaming” перевезла до України сотні працівників. Компанія – розробник всесвітньовідомих онлайн-ігор World of Tanks, World of Warships та World of Warplanes”, – зазначив він.

За словами Борнякова, ще одна білоруська IT-компанія “PandaDoc” відкриває свій офіс у Києві. Засновник Микита Микадо відзначає таланти українських спеціалістів, вигідні податкові умови та дії нашого Уряду в напрямку підтримки IT-індустрії Білорусі.

“Україна стрімко діджіталізується, стає світовим IT-хабом і створює комфортні умови для розвитку IT-індустрії. Україна готова надати білоруським фахівцям можливості для роботи за спрощеною системою оформлення”, – підсумував Олександр Борняков.

Нагадаємо, проєкт  “IT Relocate Білорусь”, зокрема, пропонує 90 днів безперервного перебування протягом 180 днів без отримання візи, середню заробітну плату 2 000 доларів, 4G у всіх великих містах, більше 5,6 тисяч сервісних і технологічних компаній, доступну оренду житла та офісу. 

Деталі проєкту: https://belarustoukraine.com

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.