Призначено CDTO у Мінрегіон

Прес-офіс
29 липня 2020, 11:39
  Перегляди 3653

Цифрову трансформацію Міністерства розвитку громад та територій проводитиме Олександр Дудченко.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього в центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. У Міністерстві розвитку громад та територій за цифрову трансформацію відповідатиме Олександр Дудченко.

До цього Олександр працював заступником директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", де за його керівництва було запроваджено мобільний застосунок KyivSmartCity, а також розроблено платформу Електронної демократії. Також у досвіді  — робота технічним директором CallWay: Олександр керував реформою ЖКГ у сфері звернень громадян у Києві. 

Олександр Дудченко закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Інтелектуальні системи прийняття рішень у бізнесі" та Київський національний університет будівництва й архітектури за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія". 

У міністерстві Олександр впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. А ще — над посиленням кібербезпеки й захисту інформації та впровадженням електронних адміністративних і публічних послуг, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт