Призначено CDTO у Мінрегіон

Прес-офіс
29 липня 2020, 14:39
alt 513
alt 1

Цифрову трансформацію Міністерства розвитку громад та територій проводитиме Олександр Дудченко.

Мінцифри спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього в центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах ми створюємо відповідальних за діджиталізацію — CDTO.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах. У Міністерстві розвитку громад та територій за цифрову трансформацію відповідатиме Олександр Дудченко.

До цього Олександр працював заступником директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", де за його керівництва було запроваджено мобільний застосунок KyivSmartCity, а також розроблено платформу Електронної демократії. Також у досвіді  — робота технічним директором CallWay: Олександр керував реформою ЖКГ у сфері звернень громадян у Києві. 

Олександр Дудченко закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Інтелектуальні системи прийняття рішень у бізнесі" та Київський національний університет будівництва й архітектури за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія". 

У міністерстві Олександр впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед. 

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. А ще — над посиленням кібербезпеки й захисту інформації та впровадженням електронних адміністративних і публічних послуг, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.