Президент України ознайомився з роботою першого в Україні Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес

02 вересня 2020, 17:29
alt 515
alt 515

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою першого в Україні Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові. 

Президент зазначив, що Центри підтримки підприємців треба створювати не лише в обласних центрах, а й у невеликих містах, зокрема в центрах об’єднаних територіальних громад.

Також Володимир Зеленський зазначив, що офіс створено в найсучаснішому форматі.

Під час візиту Президента Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував масштабний національний проєкт із розвитку малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела традиційну екскурсію Центром підтримки підприємців Дія.Бізнес, продемонструвавши: pop-up локацію для тестування продуктів, конференц-зал, кав’ярню, bookshop, зону консультацій підприємців. 

Нагадаємо, що проєкт Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу 1 липня 2020 року в Харкові за підтримки Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА, регіональний партнер — Офіс реформ Харкова. 

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.