Понад 2 500 українців беруть участь у навчальній програмі IT nation

Прес-офіс
24 червня 2020, 09:28
alt 377

Освітня програма IT-nation спрямована на збільшення кількості кваліфікованих IT-спеціалістів у східному регіоні. Проєкт розпочався у лютому, і від моменту його старту кількість учнів зросла майже втричі. 

Програма реалізується в межах меморандуму між Мінцифри та Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в межах проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Підсумки IT nation підбили на пресконференції за участі заступника Міністра цифрової трансформації Олександра Борнякова. Він наголосив, що Мінцифри й надалі підтримуватиме освітні IT-проєкти та сприятиме запуску таких проєктів по всій Україні.

Цікаві факти та цифри проєкту IT nation:

  • нових професій навчались 66% жителів Донецької та 34% – Луганської областей
  • на противагу традиційній статистиці у сфері ІТ у проєкті взяли участь жінки та чоловіки майже у рівному співвідношенні (48% – жінки, 52% – чоловіки)
  • переважна більшість учнів – люди з вищою освітою
  • за програмою навчається близько 25,9% внутрішньо переміщених осіб, у середньому по 2,9% – одинокі матері, батьки багатодітних сімей, особи з інвалідністю
  • 3,44% учнів – пенсіонери, та 17% – безробітні
  • 150 учасників проєкту вже завершили навчання та отримали сертифікати

Нагадаємо, освітня програма IT-nation – це унікальний стартовий майданчик для жителів Донецької та Луганської областей, які прагнуть саморозвитку, використання сучасних форм ІТ-освіти та покращення умов своєї життєдіяльності, створення власних проєктів чи працевлаштування у сфері ІТ.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.