Освітні серіали з цифрової грамотності будуть доступні на MEGOGO

Прес-офіс
22 липня 2020, 17:44
alt 1049

Освітні серіали, розміщені на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта, будуть також доступні на медіасервісі MEGOGO.

Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з ТОВ «МЕГОГО». 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цей крок дозволить розширити аудиторію освітніх серіалів із цифрової грамотності. «Вже зовсім скоро кожен громадянин отримає можливість безкоштовно подивитися освітні серіали з цифрової грамотності на відомій і популярній платформі. У наших серіалах беруть участь селебріті та експерти, тож українці зможуть поєднати приємне з корисним — навчатися через розваги», — підкреслила Валерія Іонан.   

Директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков наголосив на ексклюзивності MEGOGO в якості партнера з розміщення освітніх серіалів із цифрової грамотності. «MEGOGO став першим і поки що єдиним майданчиком, окрім безпосередньо платформи Дія.Цифрова освіта, який розміщуватиме освітні серіали з цифрової грамотності. Ми раді стати частиною такої важливої ініціативи, адже цифрові знання вкрай необхідні для кожного українця. Тому зручний функціонал MEGOGO дозволить без перешкод усім охочим отримувати знання із будь-якого пристрою у зручний час», — сказав Іван Шестаков. 

Нагадаємо, що 15 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з АСБІС-Україна, Ліко-школою та Майкрософт Україна презентували освітній серіал для вчителів «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків».

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.