Оновлений аналітичний модуль порталу відкритих даних

Прес-офіс
30 липня 2020, 13:37
alt 738
alt 1

На Єдиному державному веб-порталі відкритих даних став доступним оновлений аналітичний модуль моніторингу публікації та використання відкритих даних.  

Що це дає розпорядникам та користувачам відкритих даних?

  • Можливість розпорядникам відслідковувати та аналізувати попит на їх набори відкритих даних
  • Нові способи ефективної взаємодії з Мінцифрою з приводу оптимізації наборів даних та визначення пріоритетних сфер для їх розвитку
  • Зручний спосіб відслідковувати ефективність політики в сфері відкритих даних 

Що можна дізнатися на аналітичному модулі?

Крім того для кожного набору доступна статистика переглядів, наприклад, набір даних  “Відомості про транспортні засоби та їх власників” який публікується Міністерством внутрішніх справ https://data.gov.ua/dataset/06779371-308f-42d7-895e-5a39833375f0?filter=all_time з 22 серпня 2018 року переглянули більше180 000  унікальних користувачів. 

До кінця серпня буде реалізована можливість аналізу завантаження ресурсів конкретних наборів даних, та розширення функціональних можливостей Єдиного державного веб-порталу відкритих даних таких як: автоматична премодерація наборів, реалізація модулю валідації та своєчасного оновлення наборів даних. 

Розвиток відкритих даних в Україні відбувається за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UKaid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.