Онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес запрацювала в тестовому режимі

Прес-офіс
28 лютого 2020, 14:58
alt 1990
alt 1

28 лютого 2020 року Міністерство цифрової трансформації презентувало онлайн-платформу для підприємців малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес.

Кожен підприємець отримав доступ до державного порталу, на якому можна переглянути: 

  • каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу через проходження тесту

  • сервіси — онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці

  • довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України

  • кейси — історії успіху простих людей, які хотіли розпочати свою власну справу

  • консалтинг-зона — можливість консультацій із фахівцями за допомогою відеомесенджера. Підприємці зможуть отримувати консультації із систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів. Цей блок запрацює пізніше, наприкінці квітня.

Дія.Бізнес — це частина масштабного національного проєкту з розвитку підприємництва, який має також офлайн-складову — в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Окрім консультацій, у консалтингових зонах підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові. 

На презентації онлайн-платформи для підприємців із вітальним словом виступила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Ми створили справжній one stop-shop для підприємця. Зручний, людяний і корисний. Зібрали все найважливіше для підприємців, від А до Я, в одному місці. Цього вкрай не вистачало. Раніше підприємці губилися в пошуках потрібної інформації на різноманітних сайтах із непривабливим інтерфейсом. Контент буде доповнюватись регулярно.   

Щоб запустити сьогодні онлайн-платформу для підприємців, ми пройшли довгий шлях — провели онлайн-опитування підприємців, яке показало ключові точки болю, провели разом із експертами design-thinking сесії, які допомогли знайти конструктивні рішення для підприємців. Ми в Мінцифрі будемо й надалі сприяти розвитку підприємництва, фокусуючись переважно на софтових і цифрових речах. Ми чітко усвідомлюємо, що малий і середній бізнес — це драйвери економіки, які потребують особливої турботи та підтримки».   

Також із вітальним словом виступила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні: «Запуск онлайн-платформи для малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес відкриє додаткові можливості та надасть всебічну підтримку підприємцям, а це — рушійна сила економіки». 

Онлайн-платформу втілено за підтримки компанії Mastercard. 

Проєкт Дія.Бізнес допоможе збільшити появу нових бізнесів у регіонах і кількість робочих місць, сприятиме розвитку трансформації малого бізнесу в середній і виходу українських підприємців на міжнародні ринки.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Мінцифра провела першу зустріч робочої групи підприємців малого та середнього бізнесу. Також у грудні 2019 року Мінцифра спільно з єдиним урядовим контактним центром запустила в тестовому режимі гарячу лінію для підприємців. У найближчих планах — запустити ще телефонну лінію та чат-бота. У лютому 2020 року уряд запустив програму «Доступних кредитів 5-7-9%» для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток.

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.